Reklama
Reklama

Księżna Kate i książę William podjęli trudną decyzję! Przykra sytuacja!

Większość osób zdaje sobie sprawę z zagrożenia, jakie niesie za sobą koronawirus. Brytyjska rodzina królewska właśnie podjęła bardzo trudną decyzję w obliczu walki z pandemią. Księżna Kate (38 l.) i książę William (38 l.) właśnie zrezygnowali z odwiedzenia rodziców Kate w tegoroczne święta.

Boże Narodzenie w tym roku będzie dość specyficzne dla wszystkich. Niektórzy nie będą mogli spotkać się ze swoimi bliskimi, by nie narażać ich na zarażenie się COVID-19. 

Okazuje się, że właśnie tak będzie w przypadku księżnej Kate i jej rodziców. Matka księżnej, Carole, jest bardzo zżyta z córką, ale także i ze swoimi wnuczkami - Georgem, Charlotte i Louisem. 

Dlatego tegoroczna decyzja o tym, że Kate i William wraz z dziećmi nie odwiedzą w tym roku dziadków, była wyjątkowo trudna. Głos w tej sprawie zabrała sama matka księżnej: 

"Możemy nie być w stanie się spotkać, ale musimy pamiętać, co jest naprawdę ważne w te święta Bożego Narodzenia. Dla mnie najważniejsze jest to, że moja rodzina czuje się połączona. Zwykle pozwalam wnukom pomagać mi przy dekorowaniu choinki. W tym roku poproszę ich na wideoczacie, aby zdecydowali, która dekoracja powinna się tam znaleźć" - napisała Carole w mediach społecznościowych. 

Pod znakiem zapytania także stoją święta u królowej Elżbiety. Z pewnością będą one miały zmienioną formę, liczba gości z pewnością zostanie ograniczona do minimum. 

Szczegóły jeszcze nie są znane, jednak jedno jest pewne - te święta będą należeć do wyjątkowych, lecz nie tak, jakby wszyscy sobie tego życzyli.

Reklama

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kate Middleton | Książę William | Carole Middleton
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy