Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Księżna Kate i książę William pochwalili się kartką świąteczną! Zaliczyli wpadkę?!

W brytyjskiej rodzinie królewskiej panuje zwyczaj wysyłania kartek świątecznych przez członków rodu. Co roku kartki wyglądają inaczej. Teraz jej formą zaskoczyli poddanych książę William (37 l.) i księżna Kate (37 l.)

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami i trwają gorączkowe przygotowania do tego wyjątkowego czasu. Również tak dzieje się w brytyjskiej rodzinie królewskiej. 

Reklama

Królowa Elżbieta II (93 l.) już w lecie robi przygotowania do świąt - wypisuje kartki świąteczne, robi listę gości i akceptuje świąteczne menu. 

Inni członkowie rodziny również są zaangażowani w świąteczną gorączkę - w tym książę William i jego żona, księżna Kate. 

Co roku przygotowują kartkę świąteczną ze swoim zdjęciem, które wykonywane jest specjalnie na tę okazję. W tym roku również już wiemy, jak wygląda kartka wydana przez Kate i Williama.

Choć cała rodzina - łącznie z dziećmi - Charlotte, George'm i Louis'em, prezentuje się wyśmienicie, to forma zdjęcia nieco zaskakuje. 

Na zdjęciu widzimy uśmiechniętą Kate z Williamem i dziećmi, którzy pozują... siedząc na starym motocyklu, a towarzysząca im aura nie przypomina zimowej. Fotografia została wykonana latem. 

Nawet komentujący wytknęli królewskiej rodzinie, że brakuje tu atmosfery świąt. Skąd taki ekstrawagancki pomysł u Kate i Williama? Nie mamy pojęcia... 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: księżna Kate | książę William

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama