Reklama

Reklama

Reklama

Księżna Kate i książę William: Plotkowali o kryzysie, a tu coś takiego! Niebywałe, co widać na filmie!

Księżna Kate i książę William podróżują właśnie po Karaibach w ramach obchodów platynowego jubileuszu królowej Elżbiety II. Oszczędna w publicznym okazywaniu sobie uczuć para tym razem zrobiła wyjątek. Tak zaprzeczają nawracającym plotkom o kryzysie?!

Księżna Kate i książę William od wielu lat cieszą się ogromną sympatią i zainteresowaniem ze strony poddanych królowej Elżbiety II. Para ma jednak swoich fanów na całym świecie. Royalsi od wielu lat są razem, stronią od skandali i wychowują trójkę dzieci: George’a, Charlotte i Louisa.

Para książęca z godnością wypełnia swoje obowiązku względem korony. Małżeństwo króluje również w niemal wszystkich rankingach popularności wśród krewnych monarchini. Wielu Brytyjczyków wolałoby, by to William został następcą Elżbiety II. Nie mogą się również doczekać, aż Kate zostanie ich królową!

Reklama

Royalsi podróżują po Karaibach

Teraz para w ramach obchodów platynowego jubileuszu Elżbiety II przebywa na Karaibach. Odwiedzili już Belize, gdzie zagłębiali się w kulturę rdzennych mieszkańców i spacerowali po ruinach miast Majów.

Tym razem oszczędni w okazywaniu sobie uczuć publicznie małżonkowie, postanowili zrobić mały wyjątek. William okazał się bowiem szarmanckim mężem i pomógł zejść ze schodów swojej żonie, która próbowała sprostać temu wyzwaniu w długiej sukience i szpilkach od Jimm’ego Choo.

Czułości książęcej pary

Internauci byli zachwyceni postawą Williama i natychmiast skomplementowali go pod opublikowanym na Twitterze filmikiem. Nie był to jednak koniec czułości. Para została również sfotografowana przy opuszczaniu rezydencji Premiera Belize.

Tam również William zdobył się na czuły gest względem swojej żony i delikatnie pogładził ją po plecach. Ten gest również nie umknął czujnym internautom, którzy zachwycali się tym, jak zakochani są w sobie royalsi.

Nie da się ukryć, że takie gesty rzadko można obserwować u pary książęcej. Kilkukrotnie spekulowano nawet o tym, że w ich małżeństwie nie dzieje się najlepiej, bowiem na innych nagraniach obserwatorzy twierdzili, że księżna odpycha swojego męża i nienaturalnie reaguje na, to gdy ten dotyka ją publicznie.

Patrząc jednak na opublikowane nagrania, trudno nie zauważyć tego uczucia pomiędzy nimi! Zgadzacie się?

Zobacz też:

Księżna Kate odwiedziła raj na Ziemi. Sadziła drzewo w koturnach i sukience

Książę William i księżna Kate żegnają się z dziećmi. Planują długą podróż!

Pomagamy Ukrainie. Ty też możesz

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kate Middleton | Książę William

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy