Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Księżna Kate boleśnie poniżona! Brytyjskie media wyjawiają kulisy sprawy! Będzie rozwód?

Problemy w rodzinie królewskiej budzą wielkie emocje. Choć ostatnio cała Wielka Brytania skupia się na porodzie Meghan Markle (37 l.) i konflikcie między nią, a resztą rodziny królewskiej, to wciąż w tle pozostaje problem w małżeństwie Kate (37 l.) i Williama (37 l.).

Wszyscy fani rodziny królewskiej chyba pamiętają sytuację, gdy wyciekły w 2017 roku zdjęcia księcia Williama tańczącego z kobietą w jednych z klubów. Wówczas gołym okiem było widać, że między małżonkami źle się układa i publikacja zdjęć źle wpłynęła na ich relacje. 

Reklama

Mogło się wydawać, że ich kontakty wróciły do normy, gdy Kate zaszła w trzecią ciążę.

Niestety, niedawno pojawiły się plotki, że książę William ma wiele na sumieniu i brytyjskie media rozpisywały się o jego romansie z przyjaciółką księżnej - Rose Hanbury. Sprawa jest na tyle świeża, że wszyscy są oszołomieni tymi doniesieniami. 

Kate, dowiedziawszy się o romansie, podjęła zdecydowane kroki i wykluczyła Rose z towarzystwa. Teraz ponoć skupiła się na mężu i rozwiązaniu patowej sytuacji. Jak donosi "Globe", rozwód wisi na włosku. 

"Książę William i Kate rozmawiają już z prawnikami, ponieważ ich małżeństwo rozpadło się po skandalicznych plotkach o romansie. Kate jest upokorzona doniesieniami o romansie Williama, który zdradzał ją pod jej nosem i nie ma zamiaru udawać, że nic się nie stało. Ktoś doniósł jej, że William od lat torował Rose drogę w towarzystwie i mówił znajomym, że jest tą, która wywinęła się z małżeństwa z nim. Książę i księżna zatrudnili pełnomocników, którzy rozmawiają o pieniądzach i opiece nad dziećmi" - pisze tabloid. 

Jeżeli to prawda, to sytuacja wygląda naprawdę nieciekawie. Może dlatego ostatnio Kate pojawiła się na uroczystościach w kościele z Harrym, a nie ze swoim mężem...

***

Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: księżna Kate | książę William

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje