Reklama
Reklama

Książę William nie mógł dłużej tego ukrywać. Dzieckiem pochwalił się na oficjalnym spotkaniu

Księżniczka Charlotte, córka księcia Williama (41 l.), zachwyciła fanów już podczas kilku ważnych wydarzeń w tym roku. Okazuje się, że pociecha następcy tronu świetnie radzi sobie nie tylko w przestrzeganiu zasad królewskiej etykiety, ale również przejawia inne talenty. Więcej na ten temat opowiedział jej tata, który nie mógł dłużej ukrywać swojej dumy.

Księżniczka Charlotte chwalona przez księcia Williama

Księżniczka Charlotte to oczko w głowie księcia Williama, który razem z Kate Middleton stara się wychowywać dzieci zgodnie z królewskimi oczekiwaniami. Widocznie całkiem nieźle im to wychodzi, ponieważ jakiś czas temu książę William spotkał się nawet z premierem Malty z okazji Dnia Wspólnoty Narodów, gdzie nie mógł nachwalić się córką. Na przyjęciu mającym miejsce w Londynie (a dokładnie w Marlborough House) wyjawił m.in., że Charlotte... uwielbia taniec. 

Reklama

Dziewczynka ma dopiero osiem lat, a już przejawia wiele szczególnych talentów. Jest również wzorem dla urwipołciów, czyli jej cudownych braci. Chłopcy mogą uczyć się od niej nie tylko etykiety czy tańca, ale też władania językami. Tak, Charlotte potrafi mówić nie tylko po angielsku - ale też po hiszpańsku. Zwrotów uczyła się od niani. 

Księżniczka Charlotte pewna siebie? Jej decyzje i talenty nie pozostawiają złudzeń

Magazyn "People" twierdzi, że dziewczynka jest bardzo pewna siebie, jeśli chodzi o naukę języków i chętnie używa zwrotów, których dopiero się nauczyła. Brak bariery językowej może być bardzo pomocny, nie tylko w życiu prywatnym, ale również podczas wykonywania obowiązków członka rodziny królewskiej (w końcu te niewątpliwie prędzej czy później pojawią się w życiu Charlotte). 

Charlotte, George i Louis obecnie chodzą do szkoły podstawowej i uczą się w Lambrook w Berkshire. Charlotte może liczyć na pewien luz i brak traktowania jej z góry, choć jej imię jest w pewien sposób nietypowe. "Charlotte z Cambridge" od razu rzuca się w oczy, dlatego dziecko używa części tytułu jako nazwiska. Jak to brzmi? Charlotte Cambridge. Choć niektórym takie kombinowanie może wydawać się nieco "dziwaczne", dziewczynka nie chce być traktowana inaczej niż rówieśnicy.

Książę William ma "luźne" podejście w kontaktach z obywatelami?

Życiowego luzu i chęci bycia akceptowanym dziewczynka uczy się od taty. W końcu ostatnio William pojawił się w food trucku w południowo-wschodnim Londynie, gdzie wystąpił w roli kelnera rozdającego wegetariańskie burgery

Książę Walii rozdawał ciepłe "Earthshot burgers", wystawiając głowę z furgonetki. Taką możliwość zawdzięcza połączeniu sił z szefami kuchni z popularnego kanału Sorted Food na YouTube. Stworzył własnego burgera, jednocześnie rzucając światło na zeszłorocznych zdobywców nagrody Earthshot. 

Kto by pomyślał, że książę zachwyci poczuciem humoru, a nawet pojawi się w fartuszku! 

Czytaj też:

Król Karol III sprząta rodzinny bałagan. Nie do wiary, kto mu pomaga

Relacja Meghan i Kate wymknęła się spod kontroli royalsów. "Trzymaj swój palec z dala od mojej twarzy"

Nagła wiadomość z samego środka urlopu Williama i Kate! Spływają gratulacje z całego kraju

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Książę William
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy