Reklama
Reklama

Książę William i królowa Elżbieta II martwią się o Kate. Jeszcze nigdy nie była tak chuda!

Księżna Kate jest nie tylko jednym z najbardziej lubianych członków rodziny królewskiej, ale i najbardziej zapracowanych. Według najnowszych doniesień zagranicznych mediów nadmiar obowiązków odbił się na jej zdrowiu. Królowa Elżbieta II i książę William są przerażeni!

Księżna Kate nie ma czasu na odpoczynek. Udziela się charytatywnie, reprezentuje królową, towarzyszy mężowi podczas oficjalnych wyjść i jest mamą trójki dzieci, które stale wymagają jej uwagi. 

Już wcześniej do mediów trafiały informacje o skrajnym przemęczeniu księżnej. 

Wydawało się, że okres pandemii i chwilowa kwarantanna pozwolą jej zebrać siły i powróci do swoich obowiązków z nową energią.

Niestety, jak donoszą zagraniczne media, ze zdrowiem Kate jest coraz gorzej, a dotychczasowe starania Williama nie przyniosły efektów.  

Magazyn „Life&Style” podał, że ostatnie oficjalne wyjście pary wywołało falę niepokoju o zdrowie Middleton, a ona sama jeszcze nigdy nie była tak szczupła.

„Jest bardziej zestresowana niż kiedykolwiek” – powiedział anonimowy informator, po czym dodał:

„Nie ma ani minuty dla siebie i trudno jej sobie z tym poradzić. Teraz jej waga gwałtownie spadła, a jej bliscy, w tym William, są zaniepokojeni”.

Reklama

Kate stara się ukryć swoje przemęczenie i podczas wykonywania pracy zawsze się uśmiecha. Niestety, są to tylko pozory. 

„Kiedy Kate czuje się przytłoczona, nie może spać i zapomina o jedzeniu. Publicznie pokazuje opanowanie i profesjonalizm, ale za zamkniętymi drzwiami jest strasznie zirytowana i nerwowa” – czytamy w gazecie.

William postanowił zwrócić się do królowej w sprawie przeorganizowania grafiku żony, a Elżbieta II, gdy zobaczyła jej wychudzoną sylwetkę, natychmiast wzięła sprawy w swoje ręce.

„Kate jest perfekcjonistką i są chwile, kiedy odmawia przyznania się, że za bardzo się stara. Dlatego William zorganizował romantyczne wakacje, aby mogli spędzić razem wspaniały czas bez dzieci” – powiedział informator.

William jest bardzo zdeterminowany, aby pomóc żonie.

Mamy nadzieję, że odpoczynek pozwoli Kate odzyskać radość i siłę.

***

Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Książę William | Królowa Elżbieta II
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy