Reklama
Reklama

Książę Karol pierwszy raz publicznie powiedział o swojej wnuczce! Zaskakujące, o czym wspomniał!

Książę Karol (72 l.) po raz piąty został dziadkiem! Meghan i Harry 4 czerwca powitali na świecie swoją córeczkę. Teraz dziadek i przyszły król pierwszy raz publicznie wypowiedział się o wuczce. Przy okazji zwrócił uwagę na coś bardzo ważnego.

Dziewczynka kilka dni temu przyszła na świat, a już jest na ustach całego świata. Córka Harry’ego i Meghan otrzymała wyjątkowe imiona Lilibet Diana, a rodzina królewska od razu po urodzeniu pospieszyła z gratulacjami.

Wówczas to wydane zostały oficjalne oświadczenia, a teraz książę Karol powiedział o wnuczce podczas przemówienia w Oksfordzie.

Syn królowej Elżbiety II pojawił się w mini fabryce BMW w Oksfordzie, gdzie spotkał się z poddanymi monarchini. 

W trakcie rozmowy nie mogło zabraknąć pytania o wnuczkę Karol! Przyszły król wyznał, że jest to niezwykle szczęśliwa wiadomość i... zaczął mówić o wpływie technologii na nowe pokolenia.

Reklama

Wszystko wskazuje więc na to, że to wyjątkowe wydarzenie dla Karola, który uwielbia swoje wnuki. Niestety na spotkanie z małą Lili będzie musiał jeszcze poczekać, ponieważ ja donoszą zagraniczne media, na razie nie zanosi się na wizytę.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Król Karol III | Meghan Markle
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy