Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Książę Harry odwiedził Meghan! Podarował jej wyjątkowy prezent

To już oficjalne! Książę Harry (32 l.) spotyka się z Meghan Markle (36 l.). Harry odwiedził ukochaną w Toronto i podarował jej wyjątkowy prezent!

Książę Harry przebywał ostatnio w miesięcznej podróży po Karaibach. Długa rozłąka z ukochaną dała mu się we znaki, bo książę postanowił odwiedzić Meghan w Toronto. Jak podaje "Daily Mail", Harry przybył do domu Markle w niedzielę i został u niej aż do wtorku!

Reklama

"We wtorek wieczorem Harry opuścił dom Markle i odjechał w stronę lotniska" - podaje dziennik. Książę nocnym lotem wrócił do Londynu, gdzie w środę pojawił się na charytatywnym evencie.

Następnego dnia Meghan prezentowała się wyjątkowo radośnie. Fotoreporterzy uwiecznili ją w pięknym naszyjniku, na którym widniały litery "M" i "H". Trzeba przyznać, że prezent był wyjątkowo uroczy i świadczy o staraniach księcia.

Do niedawna książę Harry był uważany za najbardziej niesfornego członka brytyjskiej rodziny królewskiej. Media rozpisywały się o jego przelotnych romansach i wybrykach na granicy prawa. Nowa miłość bardzo ociepliła jego wizerunek.


Myślicie, że będzie z tego coś poważnego?

***

Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd!


Dowiedz się więcej na temat: książę harry | Meghan Markle

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje