Przejdź na stronę główną Interia.pl

Książę Harry i Meghan Markle: są już znane szczegóły ich ślubu!

Ślub księcia Harry’ego (33 l.) i Meghan Markle (36 l.) jest wydarzeniem wyczekiwanym prawie tak bardzo, jak ślub księcia Williama (35 l.) i księżnej Kate (35 l.) 6 lat temu. Przyszli małżonkowie już planują ten wyjątkowy dzień!

 Mimo iż ślub ma odbić się dopiero wiosną 2018 roku, to nic dziwnego w tym, że już ruszyły plany co do tego wielkiego przedsięwzięcia. Każdy ślub planuje się ze sporym wyprzedzeniem, a co dopiero królewski.

Reklama

Młoda para nie ma niestety wiele do powiedzenia w kwestiach organizacyjnych, jak wiadomo takimi uroczystościami rządzą sztywne zasady panujące na królewskim dworze.

Na szczęście są też sprawy, o których przyszli małżonkowie mogą zdecydować sami. Jak donoszą zachodnie media, okazało się, że już wiadomo, kto zostanie świadkiem pana młodego.

Tu chyba nikogo nie zdziwi fakt, że na tą ważną osobę książę Harry wybrał swojego brata Williama.

"Harry ma wielu przyjaciół, ale nie wyobraża sobie, żeby ktokolwiek inny niż William mógł być jego świadkiem" - informuje "Us Weekly".

Ważną rolę na ślubie księcia Harrego i Meghan odegrają dzieci jego brata - książę George (4 l.) i księżniczka Charlotte (2 l.). Dzieci mają ponoć sypać kwiaty w kościele na drodze przed państwem młodym i podawać obrączki.

Plotkuje się również, że Meghan poprosi księżną Kate o bycie świadkową, jednak to jeszcze nie jest potwierdzona informacja. Gdyby tak się stało, z pewnością będzie to niezapomniany ślub w Wielkiej Brytanii. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Harry książę | Meghan Markle

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje