Reklama
Reklama

Książę Harry i Meghan Markle pokazali świąteczną kartkę. Widać dzieci!

Książę Harry i Meghan Markle wciąż kultywują coroczną tradycję, jaką jest przygotowywanie kartki świątecznej. Tym razem Sussexowie wybrali dość nieoczywisty sposób zaprezentowania całej rodzinki. To ich pierwszy portret z córeczką Lilibet.

Meghan Markle na dobre zakorzeniła się w rodzinie królewskiej w 2018, gdy powiedziała sakramentalne "tak" księciu Harry’emu. Ich związek od samego początku wzbudzał wiele kontrowersji. Poddani królowej Elżbiety II nie widzieli bowiem w Meghan dobrego materiału na księżną.

Markle miała już wcześniej męża, była Amerykanką i początkującą aktorką. Te cechy z całą pewnością nie były zbyt często spotykana na królewskich dworze. Nie da się jednak nie zauważyć, że royalsi nigdy nie byli nieskazitelni, bo w przeszłości pałacowe mury wielokrotnie trzęsły się od skandali!

Meghan i Harry są jednak ze sobą mimo wszystkich przeciwności i wydają się ze sobą szczęśliwi. Para doczekała się już dwójki dzieci: synka Archiego i córeczki Lilibet. Zakochani dbają jednak o prywatność swoich pociech i nie pokazują ich w mediach.

Reklama

Świąteczna kartka Sussexów

Para odcięła się co prawda od royalsów, jednakże wciąż kultywuje niektóre tradycje. W tym roku zaprezentowali więc świąteczną kartkę. Rodzinka siedzi na ławce ustawionej w ich ogrodzie. Nie da się ukryć, że to bezpośrednie nawiązanie do książki Markle "The Bench".

Fani rodziny królewskiej mogą być zawiedzeni, że nie zobaczą dzieci Sussexów. Trzeba jednak przyznać, że zaprezentowany przez nich obrazek w sielskim klimacie, z dwoma psami u boku, naprawdę rozczula.

Kartka różni się jednak całkowicie od tej zaprezentowanej przez księcia Williama i jego żonę. Oni postawili bowiem na tradycję i zaprezentowali twarze całej rodziny!

Która podoba wam się bardziej?

Zobacz też:

Książę Harry wydał oświadczenie ws. skandalu! Znowu pogrążył księcia Karola?!

Kate i William opublikowali kartkę świąteczną. Rodzina jak z obrazka!

Pierwsze święta królowej Elżbiety II bez księcia Filipa

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Książę Harry | Meghan Markle
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy