Reklama
Reklama

Książę George rośnie na prawdziwego łobuza. Podczas przemówienia Williama nie mógł wysiedzieć na miejscu

Książę George (9 l.) został niedawno nagrany przez fotoreporterów. Filmik trafił do sieci, a chłopiec stał się prawdziwą gwiazdą internetów. Niektórzy fani porównują go do księżnej Diany. Musicie zobaczyć, jak dokazuje.

Relacje z oficjalnych wydarzeń rodziny królewskiej od lat cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony fanów. Internauci najbardziej lubią oglądać śmieszne wpadki najmłodszych członków rodu. Książę Louis, George oraz Charlotte nigdy ich nie zawodzą. Niedawno w sieci pojawiło się nagranie, na którym można dostrzec bogatą mimikę najstarszego synka księcia Williama i księżnej Kate.

Reklama

Książę George stroi miny podczas ważnej uroczystości

W sieci pojawiło się nagranie przedstawiające ważną przemowę Williama. Podczas tego wydarzenia towarzyszyła mu ukochana żona Kate oraz trójka dzieci. Dosyć niespodziewanie to George był najbardziej znudzony podczas mowy ojca. Stroił śmieszne miny i wyglądał tak, jakby chciał szybko wrócić do domu.

Chłopiec na nagraniu rozgląda się na boki, a także składa wargi w wyraźny grymas. Chyba niezbyt podobało mu się na rodzinnym spotkaniu. 9-latek siedząc w kościele, widocznie się zamyślił i na kilka minut przestał kontrolować swoją mimikę. Filmik stał się prawdziwym viralem na TikToku. Obejrzało go już prawie milion osób, a polubiło ponad 18 tysięcy.

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy wiernych fanów rodziny królewskiej. Większość postanowiła porównać 9-latka do Diany. Inni z kolei byli rozbawieni jego bogatą mimiką.

"Te oczy to Diana"

"On ma mimikę Diany"

"Takie miny robiła kiedyś księżna Diana"

Książę George ma ogromny talent

Syn księżnej Kate i księcia Williama ma ogromny talent plastyczny. Chłopiec jest tak zdolny, że jego rodzice postanowili pochwalić się jego pracą w social mediach. Zobaczcie, co niedawno zmalował George.

Praca 9-latka pojawiła się na Instagramowym koncie rodziny królewskiej. Na świątecznej kartce możemy zobaczyć renifera przysypanego śniegiem oraz dwa niewielkie ptaki. Fani royalsów byli pod ogromnym ważeniem malca.

Jakiś czas temu w mediach pojawiła się informacja o tym, że książę George polubił sport. Neil Sean, ekspert od rodziny królewskiej powiedział, iż 9-latek zainteresował się sztukami walki. Ten sport nie jest zbyt bezpieczny i może doprowadzić do wielu kontuzji. Książę Mimo to William cieszy się, że jego syn wybrał właśnie taką pasję.

"Książę Walii uważa, że pomoże mu to wzmocnić jego charakter i dzięki temu zdobędzie pewien rodzaj niezależności" - wyjaśnił ekspert w rozmowie z "Express".

Zobacz też:

Kate Mioddleton czuje się zdradzona przez księcia Harry'ego. Wszystko przez serial "Harry i Meghan"

Anna Markowska szaleje w za ciasnych szpilkach. Ukochana Wojewódzkiego nie zna swojego rozmiaru?

Król Karol III: przemówienie z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Meghan i Harry mogą być zawiedzeni

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy