Reklama
Reklama

Krzysztof Zalewski wstrząśnięty! Mocne słowa w programie na żywo

Krzysztof Zalewski był dzisiaj gościem Radia Zet z okazji Dnia Polskiej Muzyki. Artysta postanowił wykorzystać okazję, że słuchają go tysiące ludzi i zaapelował o pomoc dla uchodźców. Wyraził też swoją opinię na temat obecnej sytuacji w kraju.

Krzysztof Zalewski pojawił się dzisiaj w audycji Radia Zet. Jego obecność była związana z Dniem Polskiej Muzyki, ale wokalista nie mógł przepuścić okazji, by nie skomentować obecnych wydarzeń na granicy polsko-białoruskiej. Wydawał się być wstrząśnięty brakiem reakcji ze strony rządzących, na cierpienie znajdujących się tam uchodźców.

Odniósł się także do przedłużonego ostatnio, w sejmowym głosowaniu, stanu wyjątkowego, który obejmuje część województwa podlaskiego i lubelskiego.

"Wykorzystam te trzy sekundy w radiu, żeby zaapelować: dajcie PCK na granicę" - powiedział w pewnym momencie Zalewski. Słychać było, że jest bardzo poruszony. Wyraził swój sprzeciw wobec braku pomocy i zaapelował o człowieczeństwo. "Nikt nie jest nielegalny" - mówił. 

Reklama

Więcej o newsów gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie: https://www.instagram.com/pomponik.pl/

Joanna Opozda i Antek Królikowski wydali oświadczenie. Potwierdzają, że aktorka jest w ciąży

Meghan Markle i Książę Harry ukryli to w Nowym Jorku!

Przegapiłeś najnowszy odcinek "Love Island. Wyspa miłości"? Nic straconego! Oglądaj na PolsatGo już TERAZ! 

Adrianna Eisenbach i jej tatuaże w "Ninja Warrior Polska"

James Bond. "Nie czas umierać". Severski: każdy wywiad ma inne cele


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Zalewski
Reklama
Reklama
Reklama