Reklama

Reklama

Reklama

Krzysztof Rutkowski zapowiada prawdziwą ucztę w "Tańcu z gwiazdami". "Myślę, że będzie to precyzyjny i wykwinty pokaz"

Po swoim pierwszym, dość nieudanym występie, za który dostał pierwszą w historii "Tańca z Gwiazdami" jedynkę - Krzysztof Rutkowski zapowiada, że jego kolejny taniec będzie dużo lepszy i odgraża się, że pokaże, na co go stać. Właśnie pochwalił się w mediach społecznościowych znakomitą formą. Czy jesteście gotowi na tę "ucztę"?

Krzysztof Rutkowski nisko oceniony za pierwszy występ w "Tańcu z gwiazdami"

Choć Krzysztof Rutkowski swojego debiutu w "Tańcu z gwiazdami" u boku Sylwi Madeńskiej nie może zaliczyć do udanych, nie powinien narzekać - jego występ przeszedł do historii programu, został bowiem oceniony najniżej w historii programu...

Salsa w wykonaniu detektywa tak nie spodobała się Ivonie Pavlović, że ta wystawiła mu najniższą możliwą notę. Swoją decyzję argumentowała tym, że... Krzysztof Rutkowski nie potrafi tańczyć."Pan Rutkowski otrzymał jedynkę, bo... bo nie potrafi tańczyć i nie zrobił ani jednego kroku tanecznego, nie zasłużył na wyższą ocenę" - w mocnych słowach podsumowała występ doświadczona jurorka.

Reklama

Tancerz najpierw wziął sprawę mocno do siebie i zaczął w niskiej nocie doszukiwać się zemsty za sprawy niezwiązane z programem, w wyniku czego nakreślił scenariusz, w którym Ivona Pavlović miałaby zostać "wywleczona zza stołu jurorskiego przez tanzański Interpol".

Teraz najwidoczniej trochę ochłonął i skupia się na treningach przed kolejnym występem. Na Instagramie zapewniał, że będzie "trochę więcej kroków, niż ostatnio", a telewidzowie mogą spodziewać się prawdziwej "uczty".

Krzysztof Rutkowski zapowiada swój kolejny występ w "Tańcu z gwiazdami"

W nagraniu, które niedawno pojawiło się w mediach społecznościowych, możemy zobaczyć jak Sylwia Madeńska i Krzysztof Rutkowski przygotowują się do kolejnego odcinka "Tańca z gwiazdami".

Tym razem będzie "trochę więcej kroków, niż ostatnio" - zapewniają tancerze.

"Staram się zatańczyć (...) więcej kroków i bardziej myślę, że będzie to precyzyjny i wykwinty pokaz" - zapowiada detektyw. "Wszyscy, którzy na nas głosowali - chcemy im dać coś w zamian" - tłumaczy Madeńska. "Ucztę!" - wyjaśnia krótko Krzysztof Rutkowski. 

Tancerz wyraził też nadzieję, że telewizory i telefony widzów "już się grzeją", a "bukmacherzy robią ostre zakłady".

Partnerka Krzysztofa Rutkowskiego napisała nawet w komentarzach, że para ma zamiar "pokazać progres"! Trzymamy za słowo! Jesteście przygotowani na prawdziwą ucztę? Pamiętajcie tylko, żeby odpowiednio wcześniej "nagrzać telewizor" - tak jak radzi słynny detektyw.

Zarówno nowe, jak i archiwalne odcinki "Tańca z gwiazdami" możecie oglądać na Polsat Box Go pod tym linkiem.


Zobacz też:

Mąż Iwony Pavlović oburzony insynuacjami Rutkowskiego. Zakpił z byłego detektywa i dał mu dobrą radę

"Taniec z gwiazdami": Krzysztof Rutkowski ostrzega Iwonę Pavlović. Wspomina o Interpolu

Natalia Janoszek gorzko o bollywoodzkiej karierze: "Nie miałam z kim się tym wszystkim cieszyć"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Rutkowski | "Taniec z gwiazdami"

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy