Reklama

Reklama

Reklama

Krzysztof Rutkowski i Maja Rutkowski - dla nich wiek nie gra roli! Ta miłość oszukała czas!

Krzysztof Rutkowski (62 l.) i Maja Rutkowski (37 l.) to para, która z pewnością wzbudza duże zainteresowanie. Krzysztof Rutkowski często wywołuje mniejsze lub większe skandale. Do tego dla wielu różnica wieku między małżonkami jest naprawdę imponująca. Detektyw jest o 25 lat starszy od swojej wybranki!

Krzysztof Rutkowski urodził się w 1960 r. Prowadzi własną agencję detektywistyczną. Jego praca budzi spore kontrowersje, brał udział w takich sprawach jak poszukiwanie Madzi z Sosnowca czy Iwony Wieczorek. Przed Mają miał już jedną żonę, jednak żadna z jego dotychczasowych miłości nie mogła przyćmić uczucia, które połączyło go z Mają Rutkowską. Kobieta urodziła się w 1985 r. Jest licencjonowanym detektywem, a wcześniej prowadziła własny biznes.

Reklama

Krzysztof Rutkowski i Maja Rutkowski: początki związku

Maja (z domu Plich) i Krzysztof poznali się w 2012 r. dzięki jego pracy. Maja mieszkała wtedy za granicą i zajmowała się zawodowo organizacją imprez firmowych. Krzysztof z kolei działał w swoim biurze detektywistycznym. 

Jak wspominała Maja w wywiadzie dla gazety "Fakt": 

Początkowa przyjaźń przerodziła się w wielką miłość. Pojawiało się sporo plotek dotyczących tego, że Plich rzekomo odbiła Krzysztofa jego ówczesnej partnerce Luizie Kobyłeckiej. Maja stanowczo jednak zaprzeczała w "Fakcie": "Nawet kiedy w mediach plotkowano o naszym romansie, nic nas jeszcze nie łączyło. Wiedziałam, że Krzysztof jest związany z Luizą. Nie chciałam rozbić tego związku". 

Krzysztof zdecydował się na odejście od Luizy, aby stworzyć nową relację. Od 2012 r. z Mają stali się oficjalnie parą. W 2013 r. powitali na świecie syna - Krzysztofa Juniora.

Krzysztof Rutkowski i Maja Rutkowski: oświadczyny na wizji

Zaskoczeniem dla wielu osób były zaręczyny pary, które odbyły się na żywo w TV! Podczas programu "Skandaliści" prowadząca Agnieszka Gozdyra zapytała swoich gości (czyli Krzysztofa i Maję) o to, czy są małżeństwem. Krzysztof odpowiedział wtedy "Jeszcze nie, ale myślę, że już niebawem". Z widowni podano mu pierścionek, a on zapytał Maję, czy chciałaby nosić jego nazwisko. 

Na parę wylała się fala krytyki. Wiele osób zarzucało, że była to próba odwrócenia uwagi od negatywnych komentarzy, które Krzysztof dostawał w związku z zaangażowaniem w sprawę śmierci Magdaleny Żuk. 

W wywiadzie dla "Newseria Lifestyle" Rutkowski skomentował: 

W tym samym wywiadzie Maja wspominała, że zaręczyny były dla niej pięknym momentem: "Na pewno były piękne i wzruszające, dla mnie takie dogłębne po problemach, które przeszliśmy. Po hejcie, po pewnych próbach zniszczenia mnie i Krzysztofa. To był bardzo piękny gest, którego się nie spodziewałam".

Uroczystość ślubna pary odbyła się 17 sierpnia 2019 r. i ponoć kosztowała aż 1 mln zł!

Krzysztof Rutkowski i Maja Rutkowska: aż 25 lat różnicy w związku

Czy duża różnica wieku między małżonkami jest dla nich przeszkodą? Na łamach gazety "Super Express" Rutkowski przyznał, że młoda żona jest dla niego bardzo ważna. To dzięki niej zmienił swoje życie: "Jestem nowym Krzysztofem Rutkowskim. Żyłem na luzie, cała Polska wie. Basen, kobiety, których miałem ze sto, szynka parmeńska sprowadzana specjalnie z Hiszpanii. Koniec z baletami, ustatkuję się. Będę opiekuńczym, doskonałym ojcem. Nigdy nie zostawię Mai i Juniora". 

Detektyw często też deklaruje miłość do Mai w social mediach, dzieląc się swoim szczęściem na Instagramie: "Jesteś Wszystkim dla mnie Majeczko, dla Ciebie warto żyć i pracować. Jesteś sensem mojego życia...".

Wydaje się, że tak duża różnica wieku nie ma dla nich żadnego znaczenia. Sądzicie, że Maja i Krzysztof tworzą udaną parę?

Zobacz też:

27-letnia miss Brazylii nie żyje. Zmarła po rutynowym zabiegu!

Gwiazda hitów TVP jest lesbijką! Pokazała swoją ukochaną! To była dziennikarka TVN! "Piękne kobiety"

Małgorzata Rozenek w sandałach z piórami. To hit na wakacje!

Niemal tysiąc ofiar. Tragiczne trzęsienie ziemi w Afganistanie


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Rutkowski | Maja Plich

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy