Reklama
Reklama

Krzysztof Krawczyk: Pierwsza żona przerywa milczenie! "Trzeba pomóc temu dziecku"

12 maja na antenie TVN został wyemitowany poruszający reportaż o życiu syna Krzysztofa Krawczyka. Po emisji materiału pierwsza żona piosenkarza opowiedziała nam o zdarzeniach z przeszłości muzyka i zaapelowała o pomoc dla Krzysztofa Juniora.

Sensacyjny materiał o życiu chorego na padaczkę syna Krzysztofa Krawczyka (47 l.) wstrząsnął bliskimi i przyjaciółmi zmarłego artysty. Nikt nie może uwierzyć w to, co pokazały kamery TVN i w dramat, jaki od lat rozgrywał się w życiu chłopaka.

Okazuje się, że jedyny syn Krzysztofa Krawczyka i drugiej żony - Haliny Żytkowiak utrzymuje się z renty inwalidzkiej, żyje na skraju ubóstwa, mieszka w maleńkim pokoiku zamykanym na klucz z obawy przed innymi lokatorami 2-pokojowego mieszkania (mieszkał tam zmarły niedawno brat Krzysztofa Krawczyka - Andrzej z żoną i psem). 

Reklama

W maleńkiej lodówce przechowuje żywność, a ubrania nosi po ojcu, mimo że są o kilka numerów za duże. Przyjął je jednak z wdzięcznością, bo na własne go nie stać... 

Jeszcze rok temu miał pracę w papugarni - kochał zwierzęta i naprawdę dobrze sprawdzał się jako ich opiekun, ale przez COVID-19 stracił źródło zarobku i zdarzało się, że jadał posiłki rozdawane przez Ośrodek Pomocy Społecznej.

Krawczyk nie kontaktował się z synem

Z tatą nie widział się od półtora roku, a każda próba kontaktu osobistego albo przez macochę kończyła się dla niego niepowodzeniem. Zrozpaczony i zdesperowany poprosił o pomoc prawnika i wystąpił do sądu o alimenty od ojca, sprawę jednak umorzono ze względu na śmierć piosenkarza. Nie miał nawet szans na to, by pożegnać ojca przed śmiercią. 

Największą bolączką Krzysztofa Juniora jest brak własnego mieszkania, w którym mógłby w spokoju zasypiać. Dzięki Krzysztofowi Cwynarowi i jego Studiu Integracji występuje na scenie i ma szansę na zarabianie pieniędzy, jeśli ruszą koncerty. Trzy lata temu nagrał też płytę z tatą, ale ta wciąż czeka na wydanie.

Grażyna Krawczyk, pierwsza żona piosenkarza, apeluje o pomoc dla Juniora.

Pierwsza żona muzyka zdradziła nam, jakie relacje miała z teściową. Matka Krawczyka miała jej opowiadać o kłótniach syna z drugą żoną. Podobno muzyk żałował związku z Haliną.

Miejmy nadzieję, że medialny szum pomoże synowi Krawczyka w polepszeniu sytuacji materialnej. 19 maja sąd ma się zająć sprawą spadku po Krzysztofie Krawczyku.

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Krawczyk | Halina Żytkowiak
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy