Reklama
Reklama

Krzysztof Krawczyk junior atakuje Kosmalę. Zabrał głos w sprawie afery z biologicznym ojcem!

Kilka dni temu Andrzej Kosmala kolejny raz kłócił się publicznie z Marianem Lichtmanem. Były Trubadur postanowił ujawnić nawet prywatną korespondencję, w której menedżer gwiazdora miał pisać o Lichtmanie jako o "biologicznym ojcu Krzysia". Teraz głos w sprawie zabrał sam Krzysztof Krawczyk junior...

Po śmierci Krzysztofa Krawczyka wybuchła prawdziwa afera z członkami rodziny gwiazdora, którzy wciąż nie mogą dojść do porozumienia. 

Publicznie głos zabierają jednak przede wszystkim Marian Lichtman, który wypowiada się w imieniu juniora oraz Andrzej Kosmala, który stoi po stronie wdowy. 

Między nimi idzie na noże. Ostatnio były Trubadur raz jeszcze zaatakował agenta gwiazdora, który miał ponoć domagać się od syna Krawczyka pieniędzy za wykorzystywanie utworów ojca bez jego zgody. 

Lichtman nie krył oburzenia i kazał Kosmali przeprosić juniora. 

"Kosmalo! Padnij na kolana i przeproś syna Krzysztofa Krawczyka! Jak możesz domagać się zapłaty za to, że śpiewa piosenki swojego taty na ulicach Łodzi!? Chcesz odebrać mu to, co kocha? Chcesz pozbawić go lekarstwa, jakim jest dla niego muzyka?! To podłe, tak samo jak twoje słowa o mnie i o Krzysztofie Cwynarze. Zamilcz wreszcie i posłuchaj rad Polaków, którzy lepiej od Ciebie rozumieją, co się dzieje. Uszanuj jedynego syna Krzysztofa. Pokaż umowę, jaką z nim podpisałeś na nagranie płyty. Niech cała Polska zobaczy, jaki jesteś uczciwy! Murem za Krzysztofem lgorem!" – grzmiał Marian. 

Reklama

Kto jest biologicznym ojcem syna Krzysztofa Krawczyka?

Kosmala oczywiście odpowiedział w równie ostry sposób, co tylko rozjuszyło Lichtmana. Były Trubadur postanowił ujawnić treść wiadomości, którą miał mu wysłać Kosmala. 

Agent zmarłego wokalisty miał pisać o Lichtmanie jako o "biologicznym ojcu Krzysia".

"Nie mogę się powstrzymać, przed pokazaniem Wam tego, co ten agent i towarzysz wysłał mi o 1:30 w nocy. To znane metody sprzed lat, kiedy Polska była w niewoli komunistycznej . Czytajcie: 'A więc jesteś biologicznym ojcem Krzysia. To będzie sensacja. Naprawdę tego pragniesz?"' Krzysiek w grobie się przewraca!" – napisał Lichtman.

Syn Krawczyka wydał oświadczenie

Teraz głos w sprawie postanowił zabrać sam junior. Na swoim Facebooku nie zostawia na Kosmali suchej nitki i nazywa go podłym kłamcą. 

"Panie Kosmala jest Pan podłym człowiekiem i kłamcą!!! Kiedy Pan przestanie deptać i obrażać grób mojej mamy i taty. Chce mi Pan zabrać moich ukochanych rodziców, wypisując kłamstwa na temat ojcostwa... Obraża i pomawia Pan ludzi, którzy obiektywnie stoją w mojej obronie. Próbuje Pan mi odciąć wszystkie środki do życia, robiąc to w haniebny sposób. Zarobił Pan miliony na moim ojcu. Jest Pan ohydnym człowiekiem, pseudo przyjacielem mojego taty. Wiem, że jest Pan niezadowolony, że żyje. Nie pozwolę obrażać mojej rodziny" - napisał Krzysztof Igor Krawczyk. 

Myślicie, że Kosmala odpowie juniorowi?

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Krawczyk Junior | Andrzej Kosmala | Licht-Man
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy