Reklama
Reklama

Krzysztof Kowalewski i jego tajemnice. Syn Victor chce ujawnić całą prawdę o ojcu!

Krzysztof Kowalewski zmarł w lutym tego roku. Informacja ta była wielkim wstrząsem nie tylko dla bliskich, ale i jego licznych fanów. W końcu aktor miał na koncie wiele niezapominanych ról, które przyniosły mu ogromną popularność. Choć wydawałoby się, że o gwiazdorze wiedzieliśmy naprawdę sporo, to niebawem być może poznamy kilka jego tajemnic, o których do tej pory mało kto wiedział. Syn pana Krzysztofa myśli bowiem o napisaniu książki o sławnym ojcu...

Krzysztof Kowalewski zagrał w swym życiu setki ról. Wiele filmów z jego udziałem doczekało się miana wręcz kultowych. Nic więc dziwnego, że śmierć aktora wywołała aż takie poruszenie. 

83-latek pozostawił po sobie pogrążonych w żalu bliskich. Najmocniej jego śmierć z pewnością przeżyła związana z nim w ostatnich latach Agnieszka Suchora, z którą aktor doczekał się 21-letniej dziś córki Gabrieli. 

Kowalewski ma także syna ze związku z kubańską pięknością, Vivian Rodriguez. Wiktor Kowalewski nie miał najlepszych relacji ze znanym ojcem. Jak donosi "Rewia", mężczyzna jakiś czas temu wpadł na pomysł, by napisać książkę o tacie. 

Reklama

"Chciałby wykorzystać fakt, że wciąż żyje jego mama, która bardzo często wraca we wspomnieniach do lat spędzonych w Polsce" - czytamy.

Sam Wiktor w rozmowie z tygodnikiem przyznaje, że z rodzicielką nie jest ostatnio najlepiej, więc musi się spieszyć, by spisać wszystkie wspomnienia. 

"Mieszka ze mną w Kalifornii. Wymaga dużo opieki" - zdradza Wiktor "Rewii", dodając że "wspomnienia są w niej cały czas żywe i z błyskiem w oku opowiada o tym czasie".

Okazuje się, że publikacja może na polskim rynku wywołać spore poruszenie...

"Wiktor wie, że książka może być dla wielu ludzi szokiem. Dlaczego? Wychowywał się u obcych ludzi, bo rodzice, zajęci karierami, nie mieli dla niego czasu. Tak naprawdę nigdy nie mieszkał z tatą" - zdradza osoba z otoczenia rodziny.

"Może mieszkaliśmy tylko pierwsze 2,3 lata. Za dobrze nie pamiętam" - potwierdza sam Wiktor. 
Czytelników zapewne zainteresuje, jak przez te wszystkie lata wyglądały ich wzajemne relacje, bo wokół tego narosło wiele mitów. 

W pisanie książki mocno zaangażowała się także córka Wiktora, która ze słynnym dziadkiem miała już zdecydowanie lepsze kontakty. Sacha Kowalewski poszła nawet w jego ślady i studiuje aktorstwo na jednej z londyńskich uczelni.

Jak na pomysł Wiktora zareaguje Agnieszka Suchora?

Jak dowiadujemy się z "Rewii", Wiktor nie chce doprowadzać do sporów z ostatnią żoną swego ojca. Chce ponoć nawet zaproponować Agnieszce, aby ta zaangażowała się w pisanie książki. Jednak do tej pory nie skontaktował się z macochą. 

"Wiktor chce jeszcze trochę poczekać, bo wie, że aktorka i jej córka, Gabriela wciąż bardzo przeżywają śmierć męża i ojca" - czytamy. 

Wiktor zapewnia, że chciałby, aby książka "była czymś naprawdę wyjątkowym" i przedstawiała jego ojca "takiego, jakiego znali go najbliżsi". 

Czy to się uda? Czas pokaże...


Zobacz też:

Jarosław Bieniuk wspomina śmierć Anny Przybylskiej. To wyznanie wyciska łzy!

Ewelina Lisowska wspomniała o szczepieniach! Wylała się na nią fala hejtu!

Elżbieta II miała odstawić alkohol! Nie zrobiła tego

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Kowalewski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy