Reklama
Reklama

Krzysztof Kiersznowski nie żyje. W życiu przeszedł naprawdę wiele

Krzysztof Kiersznowski zmarł w wieku 70 lat. Choć rozśmieszał i bawił ludzi, w dzieciństwie sporo przeszedł. "Mogłem skończyć w więzieniu" - mówił.

24 października do mediów trafiła informacja o śmierci Krzysztof Kiersznowski. Aktor zmarł w wieku 70 lat. Przyczyna nadal nie jest znana. Artystę żegnają koledzy z branży i reżyserzy z nim współpracujący. 

Kiersznowskiego widzowie pokochali za rolę Wąskiego w filmie "Killer" czy kreację w "Vabank". Choć na ekranie często tryskał humorem i bawił ludzi, w życiu prywatnym przeżył wiele upadków. 

Reklama

Krzysztof Kiersznowski otarł się o śmierć

W 2018 roku dosłownie otarł się o śmierć. To właśnie wtedy brał udział w wypadku samochodowym w samym centrum Warszawy. Jego auto było doszczętnie zniszczone. Choć miejsce zdarzenia wyglądało przerażająco, Krzysztof uniknął pobytu w szpitalu, a jego zdrowiu nic nie zagrażało. 

Aktor wyznał także, że prowadził bardzo swawolne życie, a po wypadku zaczął je doceniać. W młodości nie stronił od alkoholu, używek i bardzo nieodpowiedzialnych zabaw. Jak sam mówił, to cud, że nie skończył w więzieniu.

Na szczęście w wieku 16 lat zaczął się zmieniać. Matka, która od zawsze chciała być aktorką, zaraziła go pasją do tego zawodu.

Krzysztof Kiersznowski - związki, rodzina, dzieci

Krzysztof Kiersznowski odnalazł także szczęście w miłości. Przed laty był związany z Francuzką Martin, z którą doczekał się dwójki dzieci. Syna Maksa, który urodził się w 1978 roku i dziś jest asystentem na wydziale prawa, i córkę Katarzynę urodzoną w 1984 roku, która ukończyła architekturę wnętrz. Kiersznowski nigdy medialnie nie poruszał tematu związków, dlatego nie wiadomo, dlaczego ta relacja się zakończyła. 

W 2011 roku związał się z Katarzyną, młodszą od niego o 33 lata. Związek przeżywał wiele wzlotów i upadków, ale ostatecznie w 2020 roku aktor poinformował o rozstaniu. Wtedy w wywiadzie przyznał, że chciałby skupić się na rodzinie.

Ostatnie lata życia spędził z dala od zgiełku miasta i zamieszkał w spokojnym Komorowie. Tam, jak sam mówił, czerpał z życia, ile się da. 

Zobacz też:

Krzysztof Kiersznowski nie żyje. Gwiazdy żegnają przyjaciela

Krzysztof Kiersznowski nie żyje

Królowa Elżbieta II spędziła noc w szpitalu! Co z jej zdrowiem?

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie pomponik.pl

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Kiersznowski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy