Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Krzysztof Jackowski szczerze o przerażającej wizji związanej z koronawirusem! A jednak!

Krzysztof Jackowski (56 l.) jest najpopularniejszym polskim wizjonerem, który pomógł policji w rozwiązaniu wielu trudnych spraw. Teraz jasnowidz z Człuchowa wyjawił prawdę na temat koronawirusa i zdradził, czego najbardziej powinniśmy się bać!

Ludzie i policja sporo zawdzięczają nadprzyrodzonym umiejętnościom Krzysztofa Jackowskiego. Od lat wizjoner dzieli się przepowiedniami, które często się sprawdzają. 

Reklama

To właśnie jasnowidz z Człuchowa wskazał nurkom miejsce, gdzie znajdowało się ciało Piotra Woźniaka-Staraka. Okazało się, że Krzysztof miał rację, a jego wskazówki były kluczowe. Jackowski przewidział także kilka lat temu, że ówczesna premier Beata Szydło nie zostanie na swoim stanowisku do końca upływu kadencji. 

Teraz Jackowski postanowił podzielić się wizją dotyczącą życia w dobie pandemii koronawirusa.

"(...) Przed globalną wojną na świecie ludzie w Polsce i w Europie będą bali się oddychać. A określenie ‘bali się oddychać’ jest jak najbardziej zasadne do obecnej sytuacji. Strach a logika." - powiedział w filmiku na YouTubie Jackowski.  

Wizjoner przestrzega ludzi przed strachem, który zaczyna przejmować nad nimi kontrolę. Jackowski przypomina, że ludzie w Polsce powinni kontrolować strach i przypomnieć sobie o tym, że oprócz pandemii mamy rodziny oraz własne życie, o które cały czas powinniśmy dbać. 

Jasnowidz z Człuchowa przestrzega, by pomyśleć o przyszłości, ponieważ gdy się ockniemy, sytuacja związana z gospodarką może być tragiczna, co pociągnie za sobą poważne konsekwencje. 

"Strach napędzany różnymi czynnikami powoduje w naszej psychice coś takiego, że nic innego nie istnieje. Musimy otworzyć oczy bardziej i zacząć sobie w tym strachu zadawać pytanie, co się dzieje wokół nas, z naszą gospodarką, z naszym narodowym portfelem. Jak to wygląda i co się stanie. Ten strach powoduje w nas to, że przestaliśmy się interesować czymkolwiek innym poza powodem tego strachu" - wyjawił jasnowidz. 

Jackowski nie zamierza się już wypowiadać na temat koronawirusa, gdyż widzi, że jest to temat bardzo wrażliwy dla wielu polityków, lekarzy i całego społeczeństwa. Analizując jego słowa, faktycznie można odnieść wrażenie, że wizjoner, wie, co czeka nas po tym, gdy panika opadnie. Trzeba przyznać, że strach, o którym wspomina jasnowidz już paraliżuje gospodarkę i nas samych.

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: koronawirus | Krzysztof Jackowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »