Reklama

Reklama

Reklama

Krzysztof Jackowski roztacza dramatyczną wizję Polski: "Ludzie w panice". Niepokojące, co się wydarzy!

Krzysztof Jackowski (59 l.) od wielu lat przepowiada Polakom przyszłość. Jasnowidz z Człuchowa specjalizuje się przede wszystkim w wizjach pełnych fatalizmu, gdzie główne role grają wojna, pandemia i inne nieszczęścia. Tym razem przepowiedział, że "ludzie w panice będą wyprzedawać swoje dobra". Nie zabrakło również wzmianki o zmianach na polskiej scenie politycznej... Nie ma dobrych wieści!

Krzysztof Jackowski od wielu lat przepowiada Polakom przyszłość. Jasnowidz przez długi czas znany był przede wszystkim ze szklanego ekranu, dzięki współpracy z organami ścigania, którym pomagał odnaleźć zaginionych ludzi.

Wizjoner z Człuchowa wspólnie z kryminalnymi starał się rozwikłać rozmaite zagadki. Teraz jednak jego działalność przeniosła się do internetu. Wróżbita ma swój autorski kanał na YouTube, dzięki któremu pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami.

Reklama

Krzysztof organizuje transmisje live, w których na żywo opowiada swoim słuchaczom, co wkrótce wydarzy się w Polsce i na świecie. Nie da się jednak nie zauważyć, że jego wizje nie zawsze są trafne. Wspólnym mianownikiem jest jednak zazwyczaj to, że jego przeczucia malują się w ciemnych barwach.

Jackowski wieszczy panikę!

Tym razem opowiedział o lęku, który niebawem będzie towarzyszył Polakom. Wizjoner przyznał, że ludzie będą działać w panice...

To jednak jeszcze nie koniec czarnego scenariusza. Jackowski przyznał bowiem, że w wyniku rosnących napięć w Polsce zrodzi się "dwuwładza, ale nie demokratyczna".

Wszystko zacznie się jesienią!

Jackowski uważa, że to ostatnie względnie spokojne miesiące, bo przekonuje, że już za jakiś czas rządzący ponownie wrócą z narracją dotyczącą zarazy. Nie tylko widmo pandemii ma nad nami zawisnąć, bo profeta przeczuwa, że "będzie tworzyło się narrację poważnego zagrożenia".

Jak myślicie, czy faktycznie jesień ponownie przyniesie niepewność? Wierzycie jeszcze jego wizjom? 

Zobacz też:

"Srebrna" Rita Ora zaliczyła modową wpadkę na paryskim Fashion Week! Biust wylewał się z ozdobnego topu...

Honorata Skarbek kusi w skąpym bikini! Skrawki materiału niewiele zakryły...

Drugi atak rekina w egipskim kurorcie. Ofiarą Rumunka
pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Jackowski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy