Reklama
Reklama

Krzysztof Jackowski pilnie reaguje na wizytę Bidena w Polsce! Wziął jego zdjęcie i... doznał wizji! "To stanie się w kwietniu"

Krzysztof Jackowski nie przestaje zaskakiwać. Tym razem profeta postanowił pilnie zareagować na wizytę Joe Bidena w Polsce. Na nagraniu, które zamieścił w sieci, wziął zdjęcia prezydenta USA oraz prezydenta Andrzeje Dudy. Następnie podzielił się z widzami tym, co zobaczył w swojej wizji. Mówi o zadaniach dla Polski i nie tylko...

Krzysztof Jackowski pilnie zareagował na wizytę Joe Bidena w naszym kraju. Profeta już na samym początku nagrania podkreśli, że on już wcześniej mówił o tym, że prezydent USA planuje dwie wizyty w Europie, co sprawdziło się, gdy w tajemnicy Biden udał się na Ukrainę. 

Jasnowidz przygotował sobie zdjęcia amerykańskiej głowy państwa, aby poczuć coś więcej, czym mógłby się podzielić z widzami. 

Krzysztof Jackowski o wizycie Bidena w Polsce

Jackowski zaczął jednak od sytuacji za naszą wschodnią granicą. Ostrzegł, że wojna nadal może zmienić się w konflikt globalny, a już na pewno szybko się nie zakończy. 

Reklama

Po przyjrzeniu się zdjęciu Bidena profeta orzekł:

"Prezydent Biden przyjechał z nastawieniem zakończenia tej wojny, bo ta wojna zaczyna być niekorzystna. Mam wrażenie, że w rozmowie z Zełenskim mógł zostać zaskoczony. Biden pokazał mu pewne realia, które... zostawmy to" - uciął nagle Jackowski. 

Dodał, że prezydent Ukrainy dostał propozycję nie do odrzucenia od Bidena, ale nie chciał niczego więcej zdradzić.

Za to, gdy wziął do ręki zdjęcie Andrzeja Dudy, szybko oznajmił, że Polska otrzyma od USA "trzy zadania" do wykonania - najważniejszym ma być pilna obrona granicy z Białorusią!

Dodał, że w Polsce będzie zwiększony pobór do wojska, choć na terenie naszego państwa nie będą się toczyły żadne działania wojenne. Kwiecień ma być jednak miesiącem przełomowym, jeśli chodzi o sytuację w Ukrainie. 

I tutaj mowa o następnym zadaniu dla Polski - pomocy w dozbrajaniu naszych wschodnich sąsiadów. USA mają nas ponoć za to sowicie wynagrodzić. 

Zobacz też:

Ivan Komarenko wrócił do Rosji. Ma PILNĄ wiadomość dla Polaków. Wielkie poruszenie pod wpisem!

Krzysztof Jackowski zobaczył barykady na ulicach. Cała Polska w paraliżu!

Krzysztof Jackowski szokuje w sprawie Iwony Wieczorek: "Dzieje się coś złego"

Jasnowidz Krzysztof Jackowski zapowiada "Nowy Porządek Świata"? Czeka nas najgorsze

Matka Iwony Wieczorek gorzko o Krzysztofie Jackowskim: "Nic się kupy nie trzymało"


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Jackowski | przepowiednie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama