Reklama
Reklama

Krzysztof Jackowski miał szokującą wizję! Naczelny wódz w polskiej polityce odejdzie?!

Krzysztof Jackowski doświadcza wizji, które zahaczają o chyba każdy aspekt życia. Jasnowidz z Człuchowa często rozprawia zarówno o pogodzie, jak i polityce. W najnowszej przepowiedni wróżbita nieźle popłynął. Jego słowa mogą niektórych wbić wręcz w fotel. Jesteście gotowi na to, co rym razem przygotował Jackowski?  

Krzysztof Jackowski stał się w Polsce prawdziwym ekspertem od przewidywania przyszłości. Na ten moment nie ma chyba takiej sfery, której nie poruszyłby wróżbita. 

Jackowski wypowiada się na temat prognozy pogody, szuka zaginionych ludzi, a także rozprawiał o koronawirusie, którego wieszczył koniec już dawno temu...

Teraz jasnowidz z Człuchowa wziął się za politykę, a dokładnie premiera Mateusza Morawieckiego. 

Krzysztof Jackowski o Mateuszu Morawieckim

Podczas ostatniego spotkania z fanami na YouTubie, Krzysztof Jackowski wziął do ręki zdjęcie premiera Polski i doświadczył wizji, którą zechciał się podzielić. Według jasnowidza Mateusz Morawiecki ma być już zmęczony swoją pracą i dotychczasowymi obowiązkami.

Reklama

Co ciekawe, Jackowski dopatrzył się w oczach premiera cierpienia i zmęczenia. Wróżbita twierdzi, że być może niedługo Mateusz Morawiecki może odejść z piastowanego stanowiska.

Do słów wróżbity podchodzilibyśmy jednak z dużym dystansem.

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Jackowski | Mateusz Morawiecki
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy