Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Krzysztof Ibisz weźmie trzeci ślub?!

Pogłoski o ślubie Krzysztofa Ibisza (53 l.) wróciły. Co na to sam zainteresowany?

Krzysztof Ibisz długo trzymał w tajemnicy swój związek z dużo młodszą partnerką, Patrycją (36 l.). Chociaż spotyka się z atrakcyjną menadżerką luksusowego centrum handlowego od siedmiu lat, rzadko pokazuje się z nią publicznie. Stara się także nie wypowiadać na temat tego związku.

Reklama

Ostatnio jednak nie wytrzymał i odniósł się do plotek o planowanym małżeństwie... - Wesele to bardzo fajna rodzinna zabawa. Uwielbiam takie imprezy, chociaż nie potrafię tańczyć. Kiedyś szanowana szkoła tańca ze stuletnią tradycją oddała mi pieniądze i przeprosiła, że nie jest w stanie mi pomóc - śmieje się Krzysztof.

Gdyby doszło do ślubu z Patrycją, byłoby to trzecie małżeństwo gospodarza "Tańca z gwiazdami". Pierwszą jego żoną była dziennikarka Anna Zejdler (42 l.). Pobrali się w 1998 roku na oczach całej Polski, a przebieg uroczystości ślubnej transmitowała nawet stacja TVN! Urodził im się syn Maksymilian (19 l.), ale po sześciu latach małżeństwo rozpadło się.

Równie pechowy okazał się dla Krzysztofa związek z aktorką Anną Nowak (51 l.), miłością ze szkolnych lat. Chociaż drugi ślub był dla odmiany kameralną uroczystością, para rozwiodła się po czterech latach. Z tego małżeństwa prezenter ma syna Vincenta (12 l.).

Po dwóch nieudanych związkach Krzysztof zaczął ostrożniej podchodzić do relacji z kobietami. Dlatego kiedy poznał nową partnerkę, wolał trzymać tę relację w sekrecie. Seksowna pani menadżer świetnie odnalazła się w skomplikowanej rodzinnej układance prezentera. Jego synowie ją polubili, a to dobrze wróży na przyszłość.

Minęło jednak siedem lat i o ślubie pary ucichło. Oboje rzucili się w wir pracy. Są ambitni i nie bardzo wyobrażają sobie odłożenie kariery na później. Ale widocznie Krzysztof doszedł do wniosku, że czekali już wystarczająco długo i czas coś z tym zrobić. Czy jego ostatnia wypowiedź to znak, że weźmie ślub po raz trzeci?

***

Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Ibisz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje