Pierwszą żoną dziennikarza była Anna Zejdler, z którą ma syna Maksymiliana (18 l.), a z drugą, Anną Nowak-Ibisz (52 l.), ma syna Vincenta (12 l.).
Mimo rozwodów, prezenter bardzo starał się, by jego kontakty z synami nie uległy pogorszeniu. W wywiadach podkreślał, że zawsze starał się być najlepszym ojcem dla swoich dzieci.
Dla ich dobra starał się również utrzymywać dobre kontakty ze swoimi byłymi żonami. Ostatnio gwiazdor miał okazję spotkać się ze swoją pierwszą żoną, gdyż razem z synem Maksymilianem mieli powód do radości i świętowania.
Maks właśnie skończył 18 lat i rodzice bardzo chcieli towarzyszyć mu w tym ważnym momencie jego życia.
Właśnie z tej okazji Ibisz umieścił na swoim profilu w mediach społecznościowych wyjątkowe zdjęcie, na którym pozuje razem z Anną i swoim synem.
Pod zdjęciem pojawiły się komentarze, w których internauci składali życzenia jubilatowi i zauważyli niezwykłe podobieństwo Maksa do pięknej mamy.Byli małżonkowie wyglądali na szczęśliwych i wzruszonych, że ich syn jest już dorosłym mężczyzną.


***Zobacz więcej materiałów wideo:








