Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Kryzys w związku Urszuli?! Partner znów sięga po używki?

Urszula (59 l.) zawsze marzyła o tym, by stworzyć szczęśliwą rodzinę. Tak też się stało. Niestety, po kilku latach sielanki nad związkiem gwiazdy zebrały się ciemne chmury. Coraz częściej słyszy się, że w związku Urszuli z Tomaszem Kujawskim nie dzieje się najlepiej. Czy powodem ich kryzysu jest różnica wieku?

Jej ogromny dom pod Warszawą jest szczelnie ukryty za wysokim parkanem. Urszula nie lubi dzielić się tym, co dzieje się w jej czterech ścianach. Odkąd związała się z menedżerem, Tomaszem Kujawskim, jeszcze uważniej dobiera przyjaciół. 

Reklama

Jednak i z domu-twierdzy przedostają się fakty z jej życia. Pojawiły się głosy, że związek wokalistki przechodzi kryzys. 

"Przestają się rozumieć. Każde z nich chce czegoś innego, również zawodowo. Tomek jako menedżer coś ustala, Ula odwołuje, bo jej to nie odpowiada. To generuje nowe konflikty. Zaczynają się rozmijać" - mówi osoba z ich otoczenia. 

Życiowy partner jest młodszy od wokalistki o ponad dwadzieścia lat. Gdy szesnaście lat temu pojawił się na świecie ich syn Szymon, taka różnica wieku nie miała żadnego znaczenia. Dziś każde z nich ma już inne oczekiwania i na życie patrzy inaczej. 

Tomasza wciąż rozpiera energia, ma tysiące planów i pomysłów. Urszula nie lubi nagłych zmian. Coraz częściej potrzebuje "świętego spokoju". On uważa, że powinna częściej pokazywać się na branżowych imprezach. Ona woli zaszyć się w domu albo chodzić na długie spacery do lasu. 

"A Ula jest bardzo uparta. Gdy czegoś nie chce, trudno ją przekonać. Coraz częściej zdarzają im się ciche dni" - mówi ich dobry znajomy. 

 To nie pierwszy już kryzys w związku gwiazdy. Rozstali się kilka lat po narodzinach Szymona, bo partner piosenkarki nadużywał alkoholu i sięgał po inne używki. Gdy przysiągł poprawę, przebaczyła mu i z powrotem przyjęła do domu, bo synek bardzo tęsknił za tatą. 

Obiecali sobie wtedy, że będą pielęgnować swój związek. Może wspomnienie tej obietnicy pozwoli im przejść obecny kryzys?

***
Zobacz więcej materiałów wideo:


Świat & Ludzie

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Urszula

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje