Reklama
Reklama

Krystyna Janda nie chce pracować z niezaszczepionymi aktorami

Krystyna Janda kolejny raz wypowiedziała się mocno o antyszczepionkowcach. Tym razem nie przebierała w słowach i stwierdziła, że nie chce z nimi pracować.

Krystyna Janda od początku pandemii koronawirusa otwarcie mówiła o swoich poglądach co do szczepionek. W końcu w ubiegłym roku była jedną z pierwszych osób, które przyjęły dawkę szczepionki przeciw COVID-19. Mimo upływu czasu i dostania kolejnych dawek nie ukrywa, że nadal bardzo boi się zachorować. Dlatego otwarcie krytykuje wszystkie niezaszczepione osoby. Teraz nie zamierza nawet z nimi pracować.

Krystyna Janda nie chce pracować z niezaszczepionymi!

Krystyna Janda otwarcie przyznała, że jest po trzeciej dawce szczepionki. Co więcej, uważa, że każdy powinien się zaszczepić. Nie rozumie także braku odpowiednich obostrzeń w naszym kraju.

Reklama

Aktorka, mogąc podróżować, zwiedziła wiele krajów, które wprowadziły bardzo odważne obostrzenia. Ba! Uważa, że powinno być ich więcej. Zastanawia się także, czy powinna przebywać z osobami niezaszczepionymi.

Krystyna Janda poinformowała także, że bardzo boi się zachorować i sprawdzała ilość przeciwciał. Niestety ma ich nadal za mało.

A wy co sądzicie o jej zdaniu?

Więcej o newsów gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie: https://www.instagram.com/pomponik.pl/

Beata Sadowska przeżyła chwile grozy. Mogło dojść do tragedii!

Joan Collins przyjęła trzecią dawkę szczepionki! Tego jednak nie przewidziała

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama