Reklama
Reklama

Krupińska na czerwonym dywanie w Nowym Jorku! Tak prezentowała się na tle hollywoodzkich gwiazd

Paulina Krupińska pochwaliła się ostatnio na Instagramie zdjęciami z podróży do Nowego Jorku. Choć wyprawa początkowo była owiana tajemnicą, teraz już wiadomo, dlaczego była Miss Polski wybrała się aż za ocean. Okazuje się, że prowadząca "Dzień Dobry TVN" pojawiła się na uroczystej premierze czwartego sezonu popularnego serialu "Sukcesja". Na czerwonym dywanie 35-latka zaprezentowała się zjawiskowo!

Paulina Krupińska stała się jedną z największych gwiazd TVN

Paulina Krupińska należy do najbardziej lubianych prezenterek porannego programu "Dzień Dobry TVN". Jako że śniadaniowa audycja nadawana jest na żywo, trudno czasem uniknąć potknięć. Dziennikarka przekonała się o tym na własnej skórze, kiedy w trakcie jednego z ostatnich odcinków musiała zmierzyć się z zabawną wpadką.

Prezenterka jednak cieszy się tak dużą sympatią ze strony widzów, że ci nie zwracają szczególnej uwagi na drobne niepowodzenia. Nic więc dziwnego, że w sieci wybuchła niedawno prawdziwa burza, kiedy okazało się, że Paulina Krupińska przez jakiś czas nie pojawi się w studiu popularnej śniadaniówki TVN-u.

Reklama

Nieobecność na szczęście jednak nie trwała długo i od tego miesiąca wielbiciele znów mogą oglądać ulubioną prezenterkę.

Paulina Krupińska i Damian Michałowski na premierze "Sukcesji"

Ostatnio na instagramowym profilu dziennikarki pojawiła się szczegółowa relacja z pobytu w... Nowym Jorku! Jak się okazało, żona Sebastiana Karpiel-Bułecki poleciała wraz ze swoim kolegą z pracy na uroczystą premierę najnowszego sezonu, docenionego zarówno przez widzów, jak i krytyków, serialu "Sukcesja".

Choć w social mediach pojawiło się kilka zdjęć i nagrań z imprezy, cały materiał zapewne zostanie zaprezentowany dopiero w jednym z odcinków "Dzień dobry TVN".

Paulina Krupińska i współprowadzący poranny format Damian Michałkowski podczas wizyty na czerwonym dywanie mieli okazję spotkać niezliczoną ilość gwiazd światowego formatu. Na premierze obecni byli m.in.: Brian Cox, Sarah Snook i Nicholas Braun.

Fotorelację z eventu prezenterka opatrzyła stosownym komentarzem:

"SUKCESJA i wszystko jasne. Oficjalna premiera 4. sezonu tego serialu przywiodła nas do Nowego Jorku. Powiedzieć, że jestem szczęśliwa, to jak nic nie powiedzieć. Być na nowojorskiej premierze serialu, który cieszy się ogromną popularnością i zdobywa najważniejsze nagrody (m.in. 5 Złotych Globów czy 13 nagród Emmy) to ogromny zaszczyt i wyróżnienie. Fajnie było spotkać się z aktorami i twórcami tej ogromnej produkcji. P.S. Fanom serialu nie trzeba przedstawiać bohaterów ze zdjęć" - relacjonuje podekscytowana dziennikarka.

Na ściance była Miss Polonia zaprezentowała się w zjawiskowym neonowym garniturze pochodzącym z najnowszej kolekcji polskiego duetu projektantów Paprocki&Brzozowski.

Jak 35-latka wypadła na tle międzynarodowych gwiazd? Oceńcie sami!Zobacz też:

Paulina Krupińska w "Azja Express" ujawniła swój sekret: nie nosi majtek

Tadeusz Bachleda Curuś. Tak wygląda brat Alicji i były partner Pauliny Krupińskiej

Paulina Krupińska w "Azji Express". Z kim zostały dzieci?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Paulina Krupińska | Damian Michałowski | Sukcesja (HBO)
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy