Reklama
Reklama

Królowa Camilla pod ostrzałem eksperta. Zaliczyła niezłą wpadkę

Karol III nie zapomniał o rocznicy śmierci swojej mamy. Brytyjski monarcha nie tylko opublikował specjalne oświadczenie, w którym docenił rządy swojej mamy, ale wraz z żoną udał się do kościoła na oficjalną mszę. Choć jego zachowanie można uznać za nienaganne, Camilla podpadła ekspertom. Wszystko przez źle dobrany strój.

Camilla zaliczyła modową wpadkę na nabożeństwie. Ekspert nie ma wątpliwości

Królowa Camilla pojawiła się wraz z mężem Karolem III w Crathie Kirk, gdzie odbywało się nabożeństwo ku czci zmarłej przed rokiem królowej Elżbiety II, matki obecnie panującego w Wielkiej Brytanii monarchy. Ukochana Karola przywdziała na siebie zaskakujący strój - lekką niebieską sukienkę i pasujący do niej kolorystycznie sweter. Całość nie wyglądała zbyt formalnie. Karol natomiast pojawił się w katedrze w czerwonym kilcie w szkocką kratę.

Reklama

Stylista i redaktor modowy Michał Musiał krytycznie ocenił wybór Camilli. Kreacja była jego zdaniem zbyt zwyczajna i co za tym idzie zupełnie niedopasowana do uroczystości:

"Królowa postawiła na mało elegancką stylizację. Wybrała kraciastą sukienkę w odcieniach niebieskości. Na wierzch narzuciła klasyczny kardigan w podobnym kolorze. Całość uzupełniła brązowymi pantoflami i średniej wielkości torebką do ręki. Niby wszystko było poprawnie, lecz biorąc pod uwagę kontekst zbyt casualowo. Zabrakło choć odrobiny elegancji"  - powiedział Michał Musiał w rozmowie z Plotkiem.

Karol wspomniał zmarłą mamę. Tak oddał jej cześć

Karol III nie tylko udał się na nabożeństwo, ale również wspomniał mamę w oficjalnym oświadczeniu opublikowanym na kanałach brytyjskiej rodziny królewskiej w mediach społecznościowych. Obecny monarcha podkreślił znaczenie 70-letniego panowania królowej Elżbiety dla całego narodu brytyjskiego. Jak przekonywał:

"Obchodząc pierwszą rocznicę śmierci Jej Królewskiej Mości i mojego wstąpienia na tron, z wielkim uczuciem wspominamy jej długie życie, oddaną służbę i wszystko, co znaczyła dla tak wielu z nas". 

Zobacz też:
pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Camilla Parker Bowles | brytyjska rodzina królewska
Reklama
Reklama
Reklama