Reklama
Reklama

Królikowski oskarża ciotki Opozdy! Winą obarcza też kochankę teścia

Antoni Królikowski nie zamierza odpuścić teściowi! Aktor opublikował wizerunki osób, które są także zamieszane w sprawę. To ciotki Joanny Opozdy i kochanka Dariusza O.

Emocje po ostatnim zajściu w rodzinie Joanny Opozdy nadal nie opadły. Antoni Królikowski, który był świadkiem wydarzenia, postanowił poinformować o całym zajściu opinię publiczną, publikując filmiki na Instagramie. Możemy zobaczyć na nich ojca Opozdy, który strzelał do członków rodziny. Jednak aktor uważa, że winnych jest więcej.

Antoni Królikowski oskarża całą rodzinę Opozdy

Antoni Królikowski poinformował, ze Dariusz O. (ojciec Joanny) jest nieobliczalny i nadal przebywa na wolności. Jednak jego zdaniem tak samo winne się siostry mężczyzny, czyli ciotki Opozdy - Katarzyna W. i Edyta L.

Aktor opublikował nagranie, na którym Edyta L. nie tylko wyzywa rodzinę, ale także uderza mamę Joanny Opozdy i jej siostrę. Zdaniem Antka powinna odpowiedzieć za zachowanie przed wymiarem sprawiedliwości.

Reklama

To jednak nie koniec. Antek Królikowski postanowił opublikować wizerunek kochanki Dariusza O.. Aktor uważa bowiem, że 24-letnia Magdalena W. jest współodpowiedzialna sytuacji, bo jak wcześniej zostało pokazane - podała broń mężczyźnie. Ponadto uważa, że była to zaplanowana próba morderstwa. 

Choć na ten moment nie wiadomo, czy ojciec Opozdy ma uprawienia do posiadania broni, filmiki opublikowane wskazują, że doszło do strzelaniny.

Policja nadal bada sprawę.

Wideo możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz też:

Antoni Królikowski przerwał milczenie ws. zajścia z teściem!

Joanna Opozda potwierdza. Jej ojciec strzelał do członków jej rodziny! Co się stało!?

Zofia Zborowska po porodzie olśniewa w nowej fryzurze!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Antoni Królikowski | Joanna Opozda
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy