Reklama
Reklama

Antoni Królikowski przerwał milczenie ws. zajścia z teściem!

Antoni Królikowski odniósł się do zdarzenia, które miało miejsce pod rodzinnym domem jego żony w Busku Zdroju, a w którym brał udział m.in. on, jego teściowa, szwagierka i skonfliktowany z nimi teść. W zdarzeniu padły strzały oddane przez teścia aktora!

O konflikcie w rodzinie Opozdów media rozpisywały się już latem tego roku. Wówczas Joanna Opozda i Antoni Królikowski wystosowali oświadczenia, w których prosili o nie rozdmuchiwanie całej sprawy, przede wszystkim ze względu na dobro ciężarnej Joanny.

Wówczas sprawa praktycznie ucichła. Oboje wrócili do swoich aktywności zawodowych, a Joanna Opozda skupiła się też na swojej ciąży.

Niestety, wczoraj miało miejsce niebezpieczne zdarzenie, które najwyraźniej przelało czarę goryczy. Antoni Królikowski, który brał w nim udział, postanowił przerwać milczenie i opowiedzieć swoją wersję.

Reklama

Do sieci trafiły nagrania m.in. jak forsuje bramę, aby pomóc teściowej dostać się do domu rodzinnego. Wcześniej w drzwiach miały zostać zmienione zamki, przez co pani Małgorzata nie mogła wejść do mieszkania. Do środka chciała się dostać również policja, jednak drzwi były zabarykadowane.

Pod dom Małgorzata Opozda podjechała właśnie z zięciem - Antkiem Królikowskim, a także swoją córką, siostrą Joanny Opozdy.

W pewnym momencie zrobiło się niezwykle niebezpiecznie, gdyż padły strzały! O zdarzeniu poinformowały policję obie strony, co potwierdził st. asp. Tomasz Piwowarski dla "Pudelka".

Serwisowi udało się również otrzymać komentarz Joanny Opozdy, która potwierdziła, że zdarzenie miało miejsce.

Antoni Królikowski przerywa milczenie ws. zajścia

Dziś milczenie przerwał jej mąż. Antoni Królikowski nagrał wypowiedź na instastory, w której przekazał swoją wersję.

Na ostatnim kafelku dopisał, że jego teść jest uzbrojony i niebezpieczny i w dalszym ciągu przebywa na wolności. Napisał również, że zostaną udostępnione dowody w sprawie o próbę zabójstwa.

Zobacz też:

Agnieszka Litwin z kabaretu Jurki choruje na nowotwór. Jest już po operacji

Były partner Anny Popek chce ją pozwać! Co mu zrobiła?

Vincent Cassel z żoną na plaży. Bikini nie pozostawia wiele dla wyobraźni

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Antoni Królikowski | Joanna Opozda
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy