Reklama
Reklama

Królikowska pokazała wnuka. Ludzie pytają o synka Opozdy. Gwiazda "Klanu" wpadła w szał! 'Nie mam obowiązku ich upubliczniać"

Małgorzata Ostrowsak-Królikowska pochwaliła się ostatnio zdjęciem z najstarszym wnukiem. Aktorka chyba nie przypuszczała, że fotka wzbudzi aż tyle emocji. Internauci oczywiście od razu zaczęli pytać, dlaczego nie wstawia zdjęć z synkiem Antka Królikowskiego. W końcu Grażynka z "Klanu" nie wytrzymała i odpowiedziała...

Małgorzata Ostrowska-Królikowska w show-biznesie funkcjonuje od wielu lat. W świadomości ludzi znana jest bez wątpienia głównie jako Grażyna Lubicz z "Klanu", w którą to rolę wciela się od 1997 roku. 

Klan Królikowskich to oczywiście nie tylko Małgorzata, ale i przede wszystkim jej zmarły mąż Paweł Królikowski, ale też jego brat Rafał Królikowski. Jedna z córek Pawła i Małgorzaty gra także w "Klanie", ale bez wątpienia najwięcej emocji wzbudza syn Antoni. 

O "Króliku" i jego perypetiach media rozpisują się od lat. Ostatnio głównie w związku z rozpadem jego małżeństwa, porzuceniem Joanny Opozdy dla kochanki oraz próbą organizacji walki sobowtórów Putina i Zełenskiego. 

Reklama

Ostatecznie Antek postanowił wycofać się z show-biznesu, bo fala hejtu najwyraźniej go przytłoczyła, choć tłumaczył to tym, że musi się skupić na walce z chorobą. Antek od jakiegoś czasy zmaga się bowiem ze stwardnieniem rozsianym. 

Za występki Antka rykoszetem obrywa też jego znana mama. Ludzie cały czas piszą jej niemiłe rzeczy na Instagramie, ż źle wychowała syna i powinna się za niego wstydzić. Ta jednak cały czas wspiera swoją pociechę i broni go jak lwica. 

Kilka dni temu z kolei odbyło się huczne nadanie jednemu ze skwerów w Zduńskiej Woli imienia Pawła Królikowskiego. Na imprezie zjawili się Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Antek Królikowski, Jan Królikowski, Marcelina i Ksawery.

Po imprezie Małgorzata zrobiła sobie fotkę w aucie z wnukiem Józkiem, którą właśnie postanowiła się pochwalić.

"Z Józkiem - na koniec świata i jeszcze dalej" - podpisała fotkę.

Fani zaczęli pisać, że są do siebie bardzo podobni i na pewno Małgorzata jest "wspaniałą babcią". Jednak wśród miłych komentarzy znalazły się oczywiście te mniej miłe. 

Jedna z internautek postanowiła wbić szpilę Królikowskiej i wprost zapytała, dlaczego nigdy nie publikuje zdjęć z najmłodszym wnukiem Vincentem. 

"A gdzie zdjęcie z Vincentem? To też wnuk, co to za babcia, masakra..." - napisała "fanka". 

Słowa te musiały mocno Małgorzatę zaboleć, bo ta postanowiła jej odpowiedzieć. Dosadnie...

"Mam zdjęcia z Vincentem, ale nie mam obowiązku ich upubliczniać. Szanuję wolę rodziców, a pani życzę spokoju i roztropności w ocenianiu innych" - pouczyła hejterkę. 

Jak myślicie, dlaczego Królikowska nie wstawia zdjęć z Vincentem?

Zobacz też:

Życie Władimira Putina jest na celowniku? Były major KGB wskazuje, kto może "zlikwidować" prezydenta!

Tak kochanka Putina omija sankcje. Alina Kabajewa znalazła sposób

Papież Franciszek pogarsza swój PR i broni Putina? "Spotkałem się z przywódcą państwa - mądrym człowiekiem"

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy