Reklama
Reklama

Król Karol III pozbawiony tronu? Wieszczy ekspresową abdykację i... sensacyjnego następcę! Klątwa księżnej Diany!

Elżbieta II zmarła 8 września 2022 roku. Jej następcą został książę Karol, który już przejął wszystkie monarsze obowiązki. Okazuje się jednak, że Karol III może nie zasiadać na tronie zbyt długo. Tak przynajmniej wynika z szokującej przepowiedni Nostradamusa. Czołowy znawca spuścizny tego słynnego jasnowidza wyjawił, że w Wielkiej Brytanii dojdzie do ekspresowej abdykacji. Na tym nie koniec sensacji...

Śmierć Elżbiety II to dla wielu koniec pewnej epoki w historii brytyjskiej monarchii. Oczywiście wszyscy w rodzinie królewskiej byli przygotowywani do tego dnia. 

Tron po matce przejął książę Karol, który ogłosił się Karolem III. Mężczyzna przejął już wszystkie obowiązki i niemal każdego dnia odbywa spotkania z poddanymi. Nie dano mu więc zbyt wiele czasu na żałobę po mamie...

Pogrzeb Elżbiety II zapowiedziano na najbliższy poniedziałek. Jak jednak wynika z przepowiedni Nostradamusa, pochówek królowej nie zakończy procesu zmian na brytyjskim dworze. 

Reklama

Nostradamus przewiduje szybką abdykację Karola III

Jak przekazał Mario Reading, słynny znawca spuścizny po słynnym XVI-wiecznym jasnowidzu, Karol nie nacieszy się zbyt długo koroną. 

Okazuje się, że Nostradamus przewidział, co wydarzy się po śmierci panującej 7 dekad królowej. Niebawem ma bowiem dojść do abdykacji jej syna...

Okazuje się, że to swoista "klątwa księżnej Diany". Z przepowiedni wynika, że poddani będą na każdym kroku okazywać bak szacunku dla nowego monarchy, a wszystko przez to, że nadal mają w pamięci rozwód z księżną Dianą. 

Sprawowanie władzy dla Karola będzie na tyle uciążliwe, że szybko abdykuje i odda władzę. Jednak jego następcą wcale nie musi zostać William! 

Reading ujawnił, że z przepowiedni wynika, że tron obejmie ktoś, "kto się tego nie spodziewa", a mąż księżnej Kate przecież chyba zdaje sobie sprawę z tego, co go czeka w przyszłości.

Następny w kolejce jest mały książę George, a następnie księżniczka Charlotte. Znawcy monarchii twierdzą, że wizja Nostradamusa może wskazywać, że na tronie zasiądzie książę Harry - ten faktycznie mógłby objąć władzę, gdyby coś się stało jego ojcu i bratu - do czasu, gdy George osiągnie pełnoletniość. 

Czy wizja Nostradamusa się spełni? Cóż, wiele wcześniejszych faktycznie znalazło potwierdzenie...

Zobacz też:

Książę Harry był izolowany w Balmoral. Nie spotkał się z Karolem i Williamem

Księżna Camilla rywalizowała z Dianą nawet w dniu jej ślubu. Wielki nietakt

Król Karol III i jego "kiełbasiane palce". Oznaczają chorobę?

Karol III objął brytyjski tron. Brytyjczycy na tym stracą finansowo?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Król Karol III | Książę Harry | Meghan Markle | Książę William
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy