Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Krawczyk i Zając udają, że są razem?!

Podobno od jakiegoś czasu Mikołaj Krawczyk i Aneta Zając są parą tylko na ekranie. Dlaczego więc ukrywają przed światem, że się rozstali?

Już niemal dwa lata temu donosiliśmy o poważnym kryzysie w związku Krawczyka (29 l.) i Zając (28 l.). Podobno poważnie pokłócili się na ślubie Bartosza Obuchowicza - powodem miało być zachowanie Mikołaja, który, zamiast zabawiać Anetę, zajął się świadkową.

Reklama

Zającówna traciła cierpliwość dla swojego partnera, niedojrzałego wiecznego chłopca, który nie myślał o ślubie i założeniu rodziny. Jak dowiedział się magazyn "Gwiazdy", para podobno od kilkunastu miesięcy nie jest już razem!

"Już od dłuższego czasu Aneta i Mikołaj są parą wyłącznie na planie serialu 'Pierwsza miłość'. Często zdarza się tak, że Mikołaj z Anetą mają oddzielne pokoje po przeciwnych stronach korytarza lub jedno śpi w hotelu, drugie u rodziny" - zdradził magazynowi "Gwiazdy" ich znajomy.

Jednak na oficjalnych imprezach aktorzy wciąż pojawiają się razem; pozują wspólnie do zdjęć i sprawiają wrażenie zakochanych. Tylko po co?

Zobacz również:

Kryzys w związku Krawczyka i Zając?

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Mikołaj Krawczyk | rozstania | związek | Aneta Zając

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje