Reklama

Reklama

Reklama

Kozidrak sprzedała się

Jest przyzwyczajona do ogromnego luksusu. W jej ogrodzie przez cały rok kwitną kwiaty. Ma trzy domy. By je utrzymać zmuszona była "sprzedać się" w reklamie...

Beata Kozidrak (45 l.) piętnaście minut swojej kariery ma już za sobą. Przez cały ten czas jednak dorobiła się dużego majątku, prawdopodobnie ze względu na umiejętność oszczędzania. Obuwia np. nie kupuje w drogich butikach, a na promocjach w hipermarkecie. (ZOBACZ)

Jest w posiadaniu ogromnej posiadłości pod Lublinem. W ogrodzie, który otacza dom przez cały rok kwitną kwiaty - pisze "Świat&Ludzie".

"Porządku w domu pilnują zaufane gosposie, a o kuchnię dba profesjonalny kucharz. Jeździ limuzyną, a na koncerty lata własnym samolotem"- czytamy.

Reklama

Ma w sumie trzy posiadłości: pod Lublinem, w Hiszpanii oraz w Miami na Florydzie. Domy są dla piosenkarki lokatą na przyszłość. Teraz jednak pochłaniają mnóstwo pieniędzy, dlatego Kozidrak zdecydowała się wziąć udział w reklamie...

"Znajomi gwiazdy uważają, że sytuacja finansowa zmusiła piosenkarkę do udziału w reklamie przebojowej pożyczki jednego z banków. Ona, w przeciwieństwie do innych artystów, nie musi pokazywać się w reklamach, żeby istnieć na rynku" - pisze magazyn.

Jak widać musi...

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama