Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Korzeniowski walczy z żoną o majątek

Wniosek rozwodowy Roberta i Agnieszki Korzeniowskich wpłynął do sądu rok temu. Małżonkowie jednak do tej pory nie rozstali się formalnie - nie mogą dogadać się w kwestii podziału majątku...

Gdy w ubiegłym roku Robert Korzeniowski (42 l.) poznał Magdalenę Kłys (36 l.), znajomi sportowca byli przekonani, że ich znajomość to tylko przelotny romans. Ten jednak kupił nowej ukochanej pierścionek zaręczynowy, mimo że wciąż był w związku małżeńskim z Agnieszką Korzeniowską (40 l.).

Reklama

Zdradzona żona złożyła wniosek rozwodowy we wrześniu ubiegłego roku. Sąd jednak do tej pory nie udzielił rozwodu, gdyż - jak czytamy w tygodniku "Życie na gorąco" - nie ma szans na pogodzenie małżonków.

Państwo Korzeniowscy przez wiele lat prowadzili wspólne interesy. Prowadzili sklepy ze sprzętem sportowym i firmę promującą zdrowy tryb życia oraz organizującą imprezy. Agnieszka była także menedżerem i asystentką Roberta.

Nic więc dziwnego, że Korzeniowscy mają problem z podziałem majątku i określeniem, ile należy się każdemu z nich. Tymczasem w styczniu Robert i Magdalena zostaną rodzicami?

Dowiedz się więcej na temat: związek | rozwód | Robert Korzeniowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje