Reklama
Reklama

Korwin-Piotrowska szczerze o Skrzyneckiej. "Uważam, że ona ma jakiś problem"

Karolina Korwin-Piotrowska (52 l.) wypowiedziała się o kulisach odejścia z TVN i relacjach z koleżanką z branży, Katarzyną Skrzynecką (52 l.). Jak się okazuje, choć od lat słucha komentarzy na swój temat, nie przejmuje się słowami wygłaszanymi przez znaną piosenkarkę i aktorkę.

Karolina Korwin-Piotrowska o odejściu z TVN

W "Pudelek Podcast" Michał Dziedzic gościł Karolinę Korwin-Piotrowską, znaną dziennikarkę i felietonistkę. Opowiedziała m.in. o pracy w TVN oraz okolicznościach, w których pożegnała się ze stacją. Okazuje się, że decyzję podjęła sama! 

"To ja odeszłam. To było dużo zaskoczenie. Do dziś mam zachowanego SMS-a od Edwarda Miszczaka" - opowiedziała. 

Karolina Korwin-Piotrowska po imprezach trafiała do szpitala?

Dziennikarka zdradziła także, co działo się na imprezach organizowanych przez TVN. Jak się okazuje... trafiała przez nie do szpitala! Wszystko przez migreny.

Reklama

"Ja miałam zawsze to szczęście w nieszczęściu, że schodziłam z tych konferencji praktycznie ostatnia, bo była do mnie kolejka. Ja wiedziałam, ponieważ taka była moja niepisana umowa z TVN, że ja nie udzielam tysiąca wywiadów, ale jestem dostępna na konferencjach i tam robię swoje. Prosto z konferencji jechałam na pogotowie. Totalna migrena, kroplówki, organizm mówił: nie, nie, nie". 

Karolina Korwin-Piotrowska przyznała, że dostawała kroplówkę w jedną i drugą rękę. Jej organizm po prostu prosił o przerwę. 

"Organizm mówił stop, ale ja jestem grzeczną dziewczynką. I jak obiecuję, że zrobię, to się zes*am, a zrobię".

Korwin-Piotrowska szczerze o Skrzyneckiej!

Dziennikarz nawiązał także do głośnego tematu. Kasia Skrzynecka niejednokrotnie wypowiadała się na temat Korwin-Piotrowskiej, twierdziła m.in., że ta żyje z hejtu, a jej mąż uznał, że jest "człowiekiem potworem". 

"Mnie nie interesują opinie Kasi Skrzyneckiej na żaden temat. Uważam, że ona ma jakiś problem ze mną - osobisty, nie wiem z czego to wynika. Powiem Ci tak, nie chcę tego za bardzo dotykać, ale myśmy się nawet tym zajmowali w TVN, co ona do mnie ma". 

Karolina wyznała, że uznaje Skrzynecką za dobrą aktorkę, której talent niejednokrotnie podkreślano w programach, jednak ta popełniała szereg błędów. Dodała, że jeśli Kasia nie lubi, gdy ktoś wytyka jej prawdę, to to "nie jest mój problem". Karolina zauważyła też, że nie pracuje w show-biznesie, by szukać przyjaźni. 

Czytaj też:

Korwin-Piotrowska uderzyła w piłkarzy i ich milionową premię. Mówi o skandalu i "kulcie przegrywu"

Karolina Korwin Piotrowska skomentowała nagranie Lil Masti z USG. Nie zostawiła na niej suchej nitki

Karolina Korwin Piotrowska straciła pracę? Teraz musi ratować zdrowie. "To było dobre pięć lat"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Korwin-Piotrowska | Katarzyna Skrzynecka
Reklama
Reklama
Reklama