Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Kora wystąpiła w teledysku. Wróci do śpiewania?

Kora (66 l.) wraca do sił po długiej walce z chorobą. Niedawno wystąpiła w teledysku Tomasza Organka, który nakręcił Jerzy Skolimowski. Jak sobie poradziła?

Czarne, powiewające na wietrze szaty, korona na głowie, wychudzona twarz i hipnotyzujące spojrzenie, a wszystko to na tle spadających meteorytów. Taką Korę możemy oglądać od niedawna w teledysku do piosenki Organka "Czarna Madonna". 

Reklama

Piosenkarka tym razem jednak nie śpiewa. Ten przejmujący obraz to chyba najlepsza ilustracja tego, co działo się w jej życiu przez ostatnie lata, kiedy wszystkie siły poświęciła na walkę z zagrażającą życiu chorobą nowotworową. 

W tym czasie nie koncertowała, nie nagrywała nowych piosenek. Jedynym miejscem, w którym mogliśmy ją oglądać, chociaż również z przerwami, był fotel jurorki w programie Polsatu "Must Be the Music. Tylko muzyka". 

W walce z ciężką chorobą wspierał ją mąż Kamil Sipowicz (63 l.). Szukał funduszy na leczenie. W pewnym momencie musieli nawet sprzedać swoje mieszkanie. Pomagali im znajomi, organizując koncerty. Za sprawą choroby Kory nagłośniona została sprawa drogich leków. W końcu Ministerstwo Zdrowia zdecydowało, że będą refundowane.

Czy Kora wróci do śpiewania? - Jeśli tak się stanie, to zacznę chyba od nagrania płyty - powiedziała w wywiadzie.

Rewia

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: KORBANK-PDA

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje