Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Koniec Urbańskiej

"Fakt" obwieszcza: to koniec Nataszy Urbańskiej (30 l.)! Janusz Józefowicz (48 l.), próbując zrobić ze swojej partnerki telewizyjną gwiazdę, poniósł porażkę na całej linii. Ale czy na pewno o to mu chodziło?

Według doniesień brukowca, show reżyserowane przez Józefowicza oglądają zaledwie 2 miliony widzów, a więc 2,5 raza mniej niż TVN-owski "Taniec z gwiazdami". Urbańska jest "największą przegraną telewizyjnej jesieni" - czytamy.

Reklama

Władze TVP planują co prawda drugą edycję, ale z mniejszym budżetem. Chcą także przeznaczyć na program gorszy czas antenowy.

My nie uważamy jednak, iż "Przebojowa noc" okazała się całkowitą klapą. Trzeba pamiętać, że jest ona tworzona w oparciu o widowiska artystyczne w Teatrze Buffo, a więc z założenia nie jest to program pokroju "Tańca z gwiazdami".

Od przedsięwzięcia bardziej ambitnego nie można wymagać pobijania rekordów oglądalności. 2 miliony widzów to bardzo dużo jak na program, który nie stara się ich przyciągnąć przez sugerowanie romansów między uczestnikami czy obiecywanie efektownych upadków i kontuzji.

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Przebojowa noc

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama