Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Koniec małżeństwa Piotra Zelta?

Od ponad dwóch lat nie milkną plotki o kryzysie w związku Zelta. Teraz mówi się, że żona aktora w końcu dojrzała do myśli o rozwodzie...

Spekulacje na temat rozpadu małżeństwa Piotra Zelta (42 l.) i Ewy rozpoczęły się w 2008 roku, po udziale aktora w show "Gwiazdy tańczą na lodzie". Miał on bardzo zbliżyć się do swojej partnerki z programu, Agnieszki Dulej-Urbańskiej.

Reklama

Plotki nie potwierdziły się, ale słabość Zelta do kobiet nigdy nie była tajemnicą. Lubi bywać na imprezach i adorować piękne panie. W tym czasie jego żona zajmuje się w domu ich 2-letnią córeczką...

Według informacji tygodnika "Rewia", pani Ewie ostatnio skończyła się cierpliwość do rozrywkowego męża. Podobno zaczęła poważnie myśleć o rozwodzie; podjęła już nawet odpowiednie kroki prawne.

- Nie chcę o tym mówić, bo to trudna i ciężka dla mnie sytuacja, w której przede wszystkim chcę chronić dziecko, by jak najmniej ucierpiało - powiedziała "Rewii".

Piotr Zelt mówił co prawda we wczorajszym "Fakcie", że o rozwodzie nie ma mowy, ale w świetle słów pani Ewy jego zapewnienia nie wypadają przekonująco.

Dowiedz się więcej na temat: Piotr Zelt | rozwód | związek | kryzys

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje