Reklama
Reklama

Koniec Harry'ego i Meghan jest bliski!? Medium i wróżka gwiazd nie ma wątpliwości!

Książę Harry (37 l.) i Meghan Markle (40 l.) po długiej nieobecności w końcu zawitali do Wielkiej Brytanii. Małżonkowie po ucieczce z pałacu zrobili wyjątek i zjawili się na obchodach Platynowego Jubileuszu Królowej Elżbiety II. Wnuk monarchini długo nie pobył w ojczyźnie i zaraz po zakończeniu wydarzenia znów przeniósł się z rodziną do Stanów Zjednoczonych. Podczas ich wizyty roiło się od plotek na temat rzekomego kryzysu w małżeństwie 37-latka z aktorką. Teraz głos w sprawie zabrała wróżka i medium, która zajmuje się losami celebrytów. Co czeka Harry'ego i Meghan?

Książę Harry i Meghan Markle na początku czerwca przylecieli do Wielkiej Brytanii. Mieli ku temu szczególną okazję, bowiem na dworze obchodzony był Platynowy Jubileusz Królowej Elżbiety II. Podczas wizyty Sussexowie przedstawili monarchini prawnuczkę Lilibet, która w czasie trwania wydarzenia skończyła roczek.

Reklama

Już po ich pierwszym publicznym wyjściu na mszę do katedry pojawiły się plotki na temat małżonków. Zagraniczne media donosiły, iż Harry miał żałować ucieczki od rodziny i przeprowadzki do Stanów Zjednoczonych. Takie doniesienia nikogo nie dziwią, bowiem portale plotkarskie co chwilę rozpisują się na temat rzekomego kryzysu w małżeństwie wnuka królowej.

Teraz głos w sprawie zabrała Georgina Walker, wróżka i medium, która specjalizuje się w przepowiadaniu przyszłości celebrytom. Co powiedziały jaj karty?

Koniec Harry'ego i Meghan jest bliski!? Medium i wróżka gwiazd nie ma wątpliwości!

Georgina Walker nie ma dobrych wieści dla fanów Sussexów. Wróżka w ciemnych barwach widzi przyszłość pary. Kobieta wystąpiła niedawno w show "The Night Show z Mitchem Churi" i wprost przyznała, iż dni małżonków są policzone!

Medium podkreśliła, iż prawdopodobnie książę zdał sobie sprawę, z tego co stracił w ojczyźnie.

W dalszej części wypowiedzi Walker pokusiła się również o kilka słów na temat Królowej.

Georgina nie ukrywa, że monarchini wiele przeszła w życiu, a najwięcej problemów dostarczył jej książę Andrzej i książę Harry.

Zobaczcie również:

Auto Cristiano Ronaldo zmasakrowane w wypadku. Kosztowało 2 mln euro!

Tyler Sanders nie żyje. Aktor "Fear the Walking Dead" miał zaledwie 18 lat

Cristiano Ronaldo wypoczywa na jachcie za 30 mln złotych

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Książę Harry | Meghan Markle
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy