Reklama
Reklama

Komarenko spotkał się z Cejrowskim na zlocie "Zdrowie bez leków". Apelowali o wolność

Ivan Komarenko (46 l.) spotkał się z Wojciechem Cejrowskim (57 l.) na zlocie sympatyków zdrowego stylu życia, którzy dbają o własne zdrowie bez leków. Piosenkarz najpierw zagrał w Dobieszkowie koncert, a później opublikował na Instagramie wspólne zdjęcia z podróżnikiem.

Ivan Komarenko jest piosenkarzem i aktorem polsko-rosyjskiego pochodzenia, którego słuchacze znają jako lidera zespołu Ivan i Delfin. Ich najpopularniejszym utworem były m.in. "Jej czarne oczy" z 2004 roku.

Teraz artysta spełnia się w roli aktywisty społecznego, który w czasie pandemii koronawirusa promował na swoim kanale antyszczepionkowe piosenki. Jego teledysk do kawałka "Kity i mity" szybko zebrał ponad milion wyświetleń. 

Jakiś czas temu głośno było o jego wyjeździe z Polski do rodziny w Rosji. Gwiazdor zrobił to zaraz po inwazji Rosji na Ukrainę. Okazuje się, że nie został tam na dłużej i już wrócił nad Wisłę. Tutaj ma bowiem swoje główne źródło utrzymania. Ostatnio trafiła mu się fucha w Dobieszkowie, gdzie zagrał koncert i wziął udział w... zlocie przeciwników leków. 

Reklama

Ivan Komarenko spotkał się z Cejrowskim na zlocie "Zdrowie bez leków"

Komarenko brał też udział w licznych wydarzeniach dedykowanych tzw. "koronasceptykom". Do jednego z nich można zaliczyć ostatni zlot sympatyków zdrowego stylu życia "Zdrowie bez leków", na którym osoby dbające o siebie bez leków mogły wymienić się wiedzą. 

Co ciekawe, gwiazdor spotkał na miejscu Wojciecha Cejrowskiego, który przemawiał do uczestników ze sceny. Wokalista najpierw zagrał w Dobieszkowie koncert, a potem zamieścił w sieci wspólne zdjęcia z podróżnikiem.

W trakcie imprezy pod chmurką zostały poruszone m.in. tematy ziołolecznictwa oraz szkodliwego działania leków.

Zobacz też:

Wojciech Cejrowski ostro o uchodźcach: "Opryskać ich świńską krwią"

Nie tylko Piasek i Piróg! Znany aktor dokazuje z facetem na prywatnym jachcie

Iga Świątek wyprowadza się z Polski? Ojciec tenisistki zdradza jej plany

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Wojciech Cejrowski | Iwan Komarenko | Ivan Komarenko
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy