Reklama
Reklama

Kolejna afera wokół Małgorzaty Rozenek. Padły mocne słowa, które podzieliły widzów

Małgorzata Rozenek słynie nie tylko z kontrowersyjnych wypowiedzi, ale także zachowań. Widzowie wielokrotnie mogli widzieć Perfekcyjną Panią Domu w trudnych i wymagających natychmiastowych reakcji sytuacjach. W ostatnim odcinku jej show znowu nie zabrakło emocji, a zachowane Rozenek kolejny raz podzieliło odbiorców.

Kolejna odsłona Małgorzaty Rozenek

Małgorzatę Rozenek - Majdan w telewizji można było widzieć już w różnych odsłonach. Widzom dała się poznać jako Perfekcyjna Pani Domu. Później objęła rolę prowadzącej w programie “Projekt Lady", w którym wspierała uczestniczki. Swoją bardziej emocjonalną stronę pokazała w show “Azja Express", w którym wystąpiła razem mężem Radosławem Majdanem. Aktualnie Małgorzata Rozenek bryluje w swoim własnym programie “Pokonaj mnie, jeśli potrafisz", w którym mierzy się z zadaniami rzucanymi przez sportowców, dziennikarzy czy aktorów.

Reklama

Skandaliczne zachowanie Rozenek

W ostatnim odcinku przeciwnikiem gwiazdy był Kuba Nowaczkiewicz - influencer oraz uczestnik gal freak fightowych. Gosia od razu przyznała, że nie zna młodszego kolegi. W dodatku od razu skrytykowała jego postawę.

"Starsi stoją rozmawiają, a ty nie dość, że siedzisz, to jeszcze do tego z kanapką. Zobacz, ja przyjechałam do pracy gotowa, odżywiona i z dobrym jedzeniem, nie takim glutenem z majonezem. Prawda jest taka, że nie przejdziesz, także nie przedłużajmy tego" - powiedziała ostro Rozenek.

Konkurencja tego odcinka polegała na przejściu po cienkiej lince na wysokości. Jak się okazało Kuba Nowaczkiewicz bez problemu poradził sobie z zadaniem. Co więcej, przeszedł przez linkę w czasie niemal 4 minuty krótszym niż Małgorzata Rozenek.

W komentarzach rozpętała się burza

To jednak nie konkurencja najbardziej rozemocjonowała widzów w tym odcinku. Wszyscy zwrócili uwagę na zachowanie Gosi wobec Kuby Nowaczkiewicza. Widzowie podzielili się na dwa obozy. Jedni uważają, że Rozenek zareagowała za ostro i nie powinna w taki sposób odnosić się do kolegi. W komentarzach na Instagramie można przeczytać:

"Małgosia, zjedz Snickersa"

“Te jej gadki poniżej krytyki"

“Pani Małgorzato, te wypowiedzi były okropne"

“Pretensjonalna".

Inni doceniają zaangażowanie celebrytki i podkreślają, że mocno jej kibicują.

“Brawo Gosiu. Jesteś petarda; Wynik nie jest ważny. Świetny odcinek, który pokazuje, jak powinna wyglądać relacja; Jest pani cudowna i bardzo się pani zmienia w tym programie; Jesteś przeogromną motywacją".

“Ja od samego patrzenia z bezpiecznego łóżka cała się spinam. To, że jest Pani najlepsza to już Pani wie, ale pokonać tyle swoich lęków...No to jest szacunek".

“Gratulacje Pani Małgosiu. Wynik nie ważny. Swietny odcinek, który pokazuje, jak powinna wyglądać relacja między ludzka".

“Wzruszenie...jest Pani cudowna... i bardzo się Pani zmienia w tym programie... zaczyna kontrolować te “krzykacza" naturę".

Nie da się ukryć, że Małgorzata Rozenek swoim zachowaniem znowu wywołała kontrowersję i podzieliła publiczność. Ciekawe, czym zaskoczy widzów w kolejnym odcinku programu?

Zobacz też:

Rozenek życzy tego Olejnik. Nie mogła się powstrzymać [POMPONIK EXCLUSIVE]

Rozenek-Majdan pławi się w luksusach. Za gotówkę kupiła synom mieszkania

Wieści zza zamkniętych drzwi domu Rozenek nadeszły znienacka. Majdan wstał i nagle jej ogłosił

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy