Reklama
Reklama

Klimas i Woźniak-Starak tworzyli piękną parę. Aktorka po rozstaniu nie mogła się pozbierać

Natalia Klimas i Piotr Woźniak-Starak przez 2,5 roku byli razem. Niestety po tym czasie związek się rozpadł. Kilka lat później aktorka wyznała, że bardzo przeżyła rozstanie i nie mogła się po nim pozbierać. Na szczęście odnalazła spokój i szczęście u boku swojego obecnego męża, z którym doczekała się nawet dwójki dzieci.

Natalia Klimas i Piotr Woźniak-Starak się spotykali

Natalia Klimas i Piotr Woźniak-Starak poznali się lata temu w Stanach Zjednoczonych. Aktorka rozwijała w USA swoją karierę. Kiedy jednak poznała charyzmatycznego producenta filmowego, kompletnie straciła dla niego głowę. Dla tej miłości zrezygnowała z dalszego rozwoju poza granicami Polski i wróciła do kraju.

Piotr nawet oświadczył się Natalii. Narzeczeni chętnie pokazywali się publicznie na różnego rodzaju wydarzeniach branżowych. Niestety w pewnym momencie coś zaczęło się między nimi psuć i w 2014 roku po zaledwie 2,5 roku związek się rozpadł. 

Reklama

Natalia Klimas kilka lat później wyznała, że była bardzo zakochana w Piotrze, a rozstanie złamało jej serce. Nie mogła poradzić sobie z tą sytuacją i długo dochodziła do siebie.

"Był to najcięższy czas w moim życiu. Ale tak miało być, żebym poznała tę właściwą osobę" - tak o rozpadzie związku pisała Klimas na Instagramie.

Kiedy już aktorka jednak stanęła na nogi, miłość znów zapukała do jej drzwi. 

Natalia Klimas wzięła ślub

Natalia Klimas, która widzom znana jest m.in. z serialu "Pierwsza miłość", w 2018 roku wyszła za mąż. Piękna Polka odnalazła szczęście u boku Mikołaja Bobera, który jest biznesmenem. Para doczekała się narodzin dwóch córeczek - w lipcu 2019 roku na świat przyszła Zuzanna, a na początku grudnia 2020 roku Hanna. Od tamtej pory Natalia skupia się na wychowywaniu pociech.

Niestety historia Piotra Woźniaka-Staraka nie potoczyła się tak pozytywnie jak jej.

Tragiczna śmierć Piotra Woźniaka-Staraka

Piotr Woźniak-Starak po rozstaniu z Natalią związał się z dziennikarką Agnieszką Szulim. Kobieta zawróciła mu w głowie i już w 2015 roku postanowił się jej oświadczyć. Zrobił to na oczach wszystkich zgromadzonych na Balu Fundacji TVN. W sierpniu 2016 roku para wzięła ślub. Niestety nie zdążyli się sobą zbyt długo nacieszyć. Jeszcze przed 3. rocznicą ślubu mężczyzna zmarł w wyniku tragicznego wypadku.

Piotr spędzał wraz z bliskimi weekend na Mazurach w posiadłości, która należy do rodziny producenta. Niestety jednej nocy udał się na przejażdżkę motorówką po jeziorze Kisajno. I już z tej wyprawy nie wrócił. Mężczyzna wypadł z łódki i prawdopodobnie uderzył głową w jej śrubę. Jego ciało znaleziono w wodzie kilka dni później. W jego krwi wykryto alkohol.

Zobacz też: 

Natalia Klimas w szczerym wyznaniu: "Nie czuję się ostatnio ani super mamą, ani żoną"

Agnieszka Woźniak-Starak: Sensacyjne plotki o małżeństwie z milionerem to jednak prawda. Było inaczej niż wszyscy myśleli!

Natalia Klimas została... pobita. Niezwykłe sceny w domu aktorki! Nieomal złamała nos

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Natalia Klimas | Piotr Woźniak-Starak
Reklama
Reklama
Reklama