Reklama

Reklama

Reklama

Klaudiusz Pobudzin z TV Trwam wyrasta na nową gwiazdę "Wiadomości"!

Klaudiusz Pobudzin (36 l.), dotąd reporter TV Trwam, przygotowuje główne tematy polityczne dla "Wiadomości" TVP 1, które wcześniej były "działką" Justyny Dobrosz-Oracz. Jak dokonują się takie transfery?

Dziennikarz jest absolwentem Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu. Z telewizją ojca Rydzyka rozstał się po latach posługi. Prowadził tam program publicystyczny "Polski punkt widzenia", do którego zapraszał polityków Prawa i Sprawiedliwości.

Pierwszy materiał, który przygotował dla "Wiadomości", dotyczył sprawy Trybunału Konstytucyjnego. Z narracji Pobudzina wynikało, że sprawa jest już zakończona, a w samym Trybunale narasta sprzeciw wobec prezesa Andrzeja Rzepińskiego.

Z nowego dziennikarza zadowolona jest przede wszystkim Krystyna Pawłowicz, która dotąd zarzucała "Wiadomościom" brak rzetelności, złośliwe komentarze i "nerwową wesołość Kraśki".

Reklama

Choć Pawłowicz obiecała, że Justynę Dobrosz-Oracz wyśle na szkolenie do Torunia, słowa nie dotrzymała. To Toruń przyjechał do Warszawy z "uczciwymi przekazami informacyjnymi".

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Klaudiusz Pobudzin | TVP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy