Reklama
Reklama

Klaudia Halejcio pokazała partnera! Romantyczne zdjęcia na Instagramie

Klaudia Halejcio, jak na prawdziwą influencerkę przystało, nie boi się pokazywać prywatnego życia na Instagramie. Aktorka nie stroni od publikowania zdjęć swojej pięknej córeczki Nel, rzadko jednak możemy zobaczyć ukochanego celebrytki. Ostatnio Halejcio zrobiła wyjątek w tej sprawie i wrzuciła zdjęcia, na których przytula się do partnera Oskara.

Aktorka Klaudia Halejcio nie skąpi swoim fanom i fankom informacji dotyczących swojego życia. Na Instagramie jest influencerką z prawdziwego zdarzenia - aktywnie publikuje posty, w których prezentuje światu swoją codzienność, a pomiędzy zdjęciami z luksusowego domu, pojawiają się zdjęcia promujące różne produkty i marki.

Instagram aktorki pełen jest zdjęć jej córeczki Nel, która jest owocem związku Halejcio z biznesmanem Oskarem Wojciechowskim. Świeżo upieczona mama powitała córeczkę w czerwcu i od tej pory jej media społecznościowe pełne są sytuacji z życia typowej mamy niemowlaka.

Reklama

Klaudia Halejcio chwali się partnerem na Instagramie

Celebrytka przyznała niedawno, że ze swoim partnerem planuje ślub, ale nie spieszy jej się, aby scementować związek. Przyznała, że jest szczęśliwą mamą i to jest dla niej najważniejsze, a urodzenie dziecka nie sprawiło, że czuje w tym temacie presję.

Kilka dni po uroczystości chrzcin małej Nel, Klaudia Halejcio postanowiła pochwalić się na Instagramie rodziną w komplecie. Chociaż partnera celebrytki nie możemy podziwiać zbyt często na jej Instagramie - gwiazda postanowiła zrobić wyjątek.

***

Więcej  newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez

znajdziecie na naszym Instagramie: https://www.instagram.com/pomponik.pl/

Wnuk Krawczyka w dramatycznej sytuacji. Potrzebna pomoc

Magdalena Lamparska namawia kobiety do badań mocnym zdjęciem

Top Model: Zamknięto ulicę w Warszawie! Syn księdza w sukience zrobił furorę

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy