Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

​Klaudia El Dursi ujawnia swój plan awaryjny: „Stary będzie nas utrzymywał!”

Klaudia El Dursi przeżywa obecnie najlepszy okres w swojej dotychczasowej karierze. A co, jeśli show biznes się nią znudzi? Jak ujawniła celebrytka, jest przygotowana na rozmaite scenariusze.

Przygoda Klaudii El Dursi z show biznesem zaczęła się dobre 10 lat przed otrzymaniem przez nią złotego biletu, który zagwarantował jej miejsce w „Top Model” bez konieczności udziału w męczącym boot kampie.

Swoją pierwszą sesję przeżyła jeszcze w klasie maturalnej. Pozowała wtedy dla „Playboya” i, jak wyznała w jednym z wywiadów, myślała tylko o tym, by wydanie z jej rozbieranymi zdjęciami ukazało się już po rozdaniu świadectw. Obawiała się bowiem, że odważna sesja może negatywnie wpłynąć na jej oceny. 

Los okazał się dla niej łaskawy, magazyn trafił do kiosków po zakończeniu egzaminów maturalnych, a do Klaudii zadzwonił Kuba Wojewódzki z ofertą pracy. Jej zadanie w prowadzonym przez niego talk show miało polegać na kuszącym wyginaniu ciała. 

Reklama

El Dursi  z poświęceniem spełniała pokładane w niej nadzieje, póki nie okazało się, że zaszła w ciążę. Ucieszyła się, bo zawsze marzyła o dzieciach i bez żalu porzuciła karierę. I może lepiej się stało, bo kiedy po latach wróciła do show biznesu, czekała  na nią znacznie lepsza propozycja. 

Klaudia El Dursi ujawnia swój plan awaryjny

Po korzystnym wrażeniu, jakie wywarła w „Top Model”, TVN zaproponował jej prowadzenie „Hotelu Paradise”. Po trzecim sezonie Klaudia odważnie wyznała dziennikarzowi Pomponika, że z optymizmem patrzy w przyszłość. Na pytanie, czy uważa, że jej pozycja w stacji jest mocna, odpowiedziała:

Na szczęście El Dursi należy do ludzi, dla których szklanka zawsze jest w połowie pełna: 

Jak ujawnia Klaudia, na wszelki wypadek ma plan awaryjny. Co zrobi, jeśli w show biznesie powinie jej się noga? 

Obejrzyjcie całą rozmowę:


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Klaudia El Dursi | Hotel Paradise

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje