Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Kinga Rusin i Hanna Lis: Niechciane spotkanie po 10 latach!

Do tej pory pozycja Kingi Rusin (45 l.) w TVN była niezachwiana. Teraz jedną z gwiazd stacji ma zostać jej największa rywalka – Hanna Lis (46 l.).

Poranek na warszawskim lotnisku Chopina. Z taksówki wysiada uśmiechnięta Hanna Lis i kieruje się do hali odlotów. Dziennikarka będzie gwiazdą najnowszej produkcji, programu "Orient Express". Najbliższe tygodnie spędzi w Azji, daleko od domu, w orientalnym klimacie i ekstremalnych warunkach. Kilkunastu uczestników w parach, mając tylko jednego dolara, nie znając lokalnego języka, będzie miało za zadanie dotrzeć z jednego miejsca do drugiego. Będą więc musieli używać swojego uroku osobistego, albo zarobić pieniądze na miejscu.

Reklama

Nie byłoby w tym nic dziwnego, wszak dziennikarka jest bardzo popularna i jej zmagania będą przyciągać widzów przed ekrany, gdyby nie fakt, że program wyemituje TVN. A stacja od lat jest ostoją i królestwem Kingi Rusin, byłej przyjaciółki Hanny i byłej żony Tomasza Lisa (50 l.). Zresztą udział w hitowym widowisku może być dopiero początkiem kariery Hanny w TVN. "Pomysł jest taki, że jeśli Hanna sprawdzi się w programie, to nie będzie to jedyna propozycja, którą dostanie. A atmosfera konfliktu z największą gwiazdą stacji tylko dodaje całej sprawie pikanterii" - zdradza "Dobremu Tygodniowi" osoba związana z show.

Rzeczywiście wszystko wskazuje na to, że po utracie pracy w telewizji publicznej, dziennikarka znalazła sobie miejsce w TVN. Już od kilku tygodni negocjuje szczegóły nowego programu w TVN Style. Miałaby prowadzić cykl kulinarny, bo gotowanie jest jej pasją.

Mimo upływu czasu Kinga Rusin nie wybaczyła dawnej przyjaciółce, do której odszedł jej mąż. Choć z Tomaszem Lisem rozwiodła się już 10 lat temu, zadra pozostała. A ukłucie bólu wraca za każdym razem, kiedy pojawi się rywalka, która zniszczyła jej małżeństwo.

Czytaj dalej na następnej stronie

Dowiedz się więcej na temat: Kinga Rusin | Hanna Lis

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje