Reklama
Reklama

Kinga Preis przeżywa rodzinny dramat! Musiała pożegnać ukochaną osobę!

Kinga Preis (50 l.) jest jedną z najbardziej lubianych polskich aktorek. Ogromną popularność przyniosła jej m.in. rola Natalii w serialu „Ojciec Mateusz”. Gwiazda przeżywa trudne chwile, bo musiała pożegnać się z niezwykle ważną dla siebie osobą…

Kinga Preis od dwunastu lat wciela się w rolę Natalii w serialu TVP "Ojciec Mateusz". Za tę kreację pokochali ją widzowie! Aktorka (sprawdź!) rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym, a głos zabiera tylko w sprawach dla niej ważnych.

Teraz tygodnik "Na Żywo" donosi, że aktorka musiała poradzić sobie ostatnio z bolesną zmianą. Okazało się, że zmarła jej ukochana babcia Marysia. Kobieta była dla niej - obok mamy - najważniejszą osobą w dzieciństwie.

Reklama

Panie łączyła szczególna więź. Babcia wychowywała ją bowiem od dzieciństwa i wspierała ją od początków kariery. Dbała również o jej sylwetkę!

Pani Maria doskonale wiedziała, na czym polega praca aktora, ponieważ sama była artystką. Występowała w Zespole Pieśni i Tańca "Śląsk", a potem przez wiele lat pracowała w Operze Wrocławskiej. Babcia chciała, by i Kinga odnalazła się w muzycznym świecie i została pianistką.

Ukochany pomógł jej przetrwać bolesną stratę!

Preis od zawsze mogła liczyć na wsparcie seniorki. Babcia była jej największą fanką. Ścianę w pokoju kobiety zdobiły zdjęcia Kingi. Wielkim wsparciem po odejściu babci był dla Kingi jej ukochany Piotr Borowiec.

Ich miłość w przeszłości również musiała przejść próbę. Zakochali się w sobie podczas pracy nad spektaklem, zostali parą, a na świat przyszedł ich syn Antek. Musieli jednak mierzyć się z ogromną krytyką, bowiem Piotr miał rodzinę. Udało im się jednak przetrwać przeciwności losu i są ze sobą szczęśliwi do dziś.

Jak podaje "Na Żywo", dla Kingi to szczególnie ważne, że Piotr jest u jej boku, bo to on jej kibicuje i wspiera ją w trudnych chwilach. Tym razem po kolejnej premierze nie usłyszy już recenzji od babci, ale będzie mogła liczyć na ukochanego.

Zobacz też:

Aleksandra Żebrowska karmi piersią przed kamerami! TVP oburzona!

Żmuda-Trzebiatowska nieuleczalnie chora! Nie mogła już milczeć!

Demi Rose na czerwonym dywanie! Olśniewająca sukienka!

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kinga Preis
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy