Reklama
Reklama

Kim Kardashian opowiedziała o swojej traumie. Tabloidy omal nie zniszczyły jej życia

Kim Kardashian (40 l.) przeszła gehennę po pierwszej ciąży, a wszystko przez gazety, które śmiały się z jej wyglądu. Celebrytka dopiero teraz zdecydowała się o tym opowiedzieć.

Kim Kardashian oraz jej rodzina funkcjonują w show-biznesie od wielu lat. Przez ten czas pojawili się na setkach okładek, zarówno w tabloidach, jak i magazynach o modzie.

Kilka lat temu celebrytka pojawiła się na okładce "Vogue’a", co wywołało poruszenie w środowisku.

Niestety, Kim Kardashian była wielokrotnie wyśmiewana przez tabloidy.

Dotąd nie wypowiadała się na ten temat. Po obejrzeniu dokumentu o Britney Spears postanowiła jednak poruszyć ten temat, by zobrazować swoim fanom, jak okładki gazet mogą wpłynąć na życie osoby, która jest na nich prezentowana w negatywnym i prześmiewczym kontekście.

Reklama

Wprost wyznała, że media są w stanie złamać nawet najsilniejszą osobę!

"Nieważne, jak bardzo publiczne może się wydawać czyjeś życie. Nikt nie zasłużył na takie okrucieństwo i osąd dla czystej rozrywki" - napisała.

Następnie przywołała swój własny przykład.

Gdy była w pierwszej ciąży, cierpiała na schorzenie, przez które puchła, a w konsekwencji przybierała na wadze.

Tabloidy jednak wykorzystały ten fakt, porównując ją np. do orki.

Było to dla niej tak traumatyczne przeżycie, że wpadła w kompleksy i zaczęła wątpić, czy kiedykolwiek uda jej się odzyskać dawną figurę, a tym samym przestanie być wyśmiewana.

"Patrzenie na moje ciało na okładkach tych gazet sprawiło, że stałam się niepewna. (...) Przez to miesiącami nie wychodziłam z domu" - wyznała, wyjaśniając, że to ją naprawdę złamało.

Kim Kardashian, której w końcu udało się odzyskać nie tylko figurę, ale także pewność siebie, zaapelowała na końcu, by osoby wyśmiewające wygląd innych zastanowiły się nad tym, jaką krzywdę mogą komuś wyrządzić.

***

Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 

 

 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kim Kardashian
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy