Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Kim jest Monika Bilska, "ulubienica Tadeusza Rydzyka" i "gwiazda Radia Maryja"?

20 czerwca 1971 w sanktuarium Matki Bożej Tuchowskiej ks. bp Jerzy Ablewicz udzielił święceń kapłańskich o. Tadeuszowi Rydzykowi. Niedawno dyrektor Radia Maryja świętował ten ważny dla siebie dzień. Z dobrym słowem pospieszyła Monika Bilska, nazywana "gwiazdą Radia Maryja" i "ulubienicą Tadeusza Rydzyka". Kim jest młoda dziennikarka?

Ojciec Tadeusz Rydzyk obchodzi ważne dla siebie święto - 50-lecie posługi kapłańskiej. Z tej okazji dostał serdeczne życzenia od innych księży, swoich współpracowników, a także od słuchaczy Radia Maryja. 

Z dobrym słowem w kierunku szefa pospieszyła m.in. dziennikarka Monika Bilska, którą media nazywają "gwiazdą Radia Maryja" i "ulubienicą Tadeusza Rydzyka".

Kim jest Monika Bilska?

Bilska mieszka i pracuje w Toruniu. Jest dziennikarką Radia Maryja. Zajmuje się też fotografią. Z medium ojca Rydzyka związana jest od kilku lat. 

Prywatnie Monika jest szczęśliwie zakochana, czemu swego czasu dała wyraz na Instagramie. Na swoim profilu opublikowała fotkę z ukochanym.

Reklama

Bilska jest osobą wierzącą i na co dzień kierującą się Ewangelią oraz radami Ojców Kościoła i duchownych. Jednym z jej ulubionych cytatów jest ten przypisywany kardynałowi Wyszyńskiemu. Monika wykorzystała go przy okazji publikacji swojej fotki w eleganckiej sukience.

Zaraz startuje Polsat SuperHit Festiwal! Zagłosuj na swojego ulubionego artystę

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Tadeusz Rydzk | Radio Maryja

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy